Ako informuje portál tvnoviny.sk, aj toto bude určite zaujímať poslancov na mimoriadnom výbore, ktorý zasadne už zajtra (18.1.).

Brutálne vyčíňanie tínedžerov, ktorí do 11-ročného dievčaťa liali alkohol, bili ju a všetko si to nahrávali na mobil, šokovalo celé Slovensko.

>>> ZÁBERY Z NECHUTNEJ ŠIKANY NÁJDETE V GALÉRII <<<

Ohavný čin sa udial pred pár dňami. Partia tínedžerov vtedy mala násilím opiť 11-ročné dievča, vyzliecť ju donaha a to všetko si natáčali na mobil. Videá z tohto útoku sa potom začali šíriť sociálnymi sieťami. K desivému prípadu došlo v nedeľu 2. januára podvečer v Miloslavove.

K celej veci sa vyjadril aj policajný prezident Štefan Hamran, ktorý tvrdí, že v súčasnom štádiu vyšetrovania Policajný zbor už disponuje informáciami, ktoré nemá k dispozícii široká verejnosť, politici a ani médiá. O čo ide? Celé jeho vyjadrenie nájdete v galérii. <<<

Toto však nie je jediný prípad, kedy dieťa trpelo na úkor zábavy ostatných. Najnovšie sa k incidentu vyjadrila učiteľka základnej školy, ktorá má podobnú skúsenosť s otrasnou drsnou šikanou na základnej škole. Desivý príbeh o tom, ako roky trpel tichý chlapec si prečítajte v galérii >>TU<<.

Prečítajte si tiež: