Petra z Nitry zostala zhrozená, keď na vlastné oči videla, ako záchranári priviezli minulý týždeň v noci z pondelka na utorok stonajúcu ženu, o ktorú sa nikto nechcel postarať.

Slováci sú zasa na smiech: Pozrite sa, akej hlúpej bájke opäť uverili!

Záchranár, ktorý ju priviezol, ju sám ošetroval na chodbe a viackrát sa domáhal, aby sa na päťdesiatničku niekto prišiel pozrieť. "Sestrička mu povedala, že lekára vraj už zavolala, pacientka má počkať na chodbe," hovorí Petra o príšernom pohľade na nitrianske zdravotníctvo. Ten ju chcel pretlačiť aspoň do ambulancie, lebo na chodbe bola príšerná zima a pani v kritickom stave doviezli len v pyžame a ľahkej prikrývke. Ani cez viaceré naliehania sa nikto z personálu nepostaral o ženu v kritickom stave.

Škandál v nitrianskej nemocnici nemá konca: Neuveríte, kto sa postavil na stranu pobúrených pacientov

Celé oddelenie je pod drobnohľadom kamier. Dopátrať a pravdy by preto nemal byť problém.
Foto: Peter Borko

Sexuálny privát môže byť aj na vašej chodbe: A nemusíte mať o tom ani tušenia!

Nevídaný spojenec pacientov

Do redakcie nám prišli stovky správ a komentárov o nitrianskej nemocnici, ktorá je podľa nedávneho hodnotenia vraj najlepšia na Slovensku. 

K nespokojným pacientom so zlými skúsenosťami sa pridali cez víkend aj záchranári, ktorí privážajú zranených, chorých a nevládných pacientov na pohotovosť. "To čo ste napísali v novinách, je pravda," hovorí nám jeden z nich, keď mu ukazujeme článok v novinách. Nevie síce, ktorý kolega s chorou pani sa domáhal ošetrenia, lebo v Nitre je 15 posádok, ale túto situáciu dôverne pozná. 

Čo povedali záchranári ďalej o oddelení urgentného príjmu, sa dočítate už zajtra v denníku Plus JEDEN DEŇ.

Škandál v nitrianskej nemocnici nemá konca: Neuveríte, kto sa postavil na stranu pobúrených pacientov