Bývalá fitneska Monika Ostrihoňová po pôrode svoju dcérku Zairu dlho verejnosti neukazovala. Postupom času sa to však zmenilo a dnes zahŕňa svoj profil na sociálnej sieti mnohými zábermi zo súkromia. Okrem Zairy má sexica aj ďalšiu dcérku Kiaru. Aj nedávno sa pochválila milým záberom, kde môžeme vidieť vždy dokonale upravenú Moniku so Zairou po svojom boku. Málokto si mohol nevšimnúť, že poriadne vyrástla a dnes je z nej nádherná slečna. Niektorí sledovatelia si tiež myslia, že z nej raz určite bude modelka.

MILÚ FOTOGRAFIU, KTORÚ ZVEREJNILA MONIKA, SI POZRITE VO FOTOGALÉRII:

Monika Ostrihoňová sa dostala do povedomia verejnosti v roku 2011, keď sa stala víťazkou internetovej súťaže krásy e-Miss Slovensko. O tri roky neskôr porodila Borisovi Kollárovi ôsme dieťa. Už v tej dobe vynikala silikónovými prsami a napichanými perami, čo sa ani za roky vôbec nezmenilo. Neskôr pracovala ako realitná maklérka v známej realitnej spoločnosti. "Pracujem ako realitná maklérka v Bratislavskom kraji, ponúkam profesionálne služby na kľúč a individuálny prístup," napísala pred časom.

Napriek úspechom, ktoré ju v tejto oblasti postretli, svoje pracovné pôsobenie napokon zmenila - dnes sa opäť venuje fitness trénerstvu a pracuje so známou značkou kozmetiky.

Prečítajte si tiež: