Filmová herečka Éva Vica Kerekes sa do povedomia ľudí dostala najmä rolou "Maďarky" v seriály Odsúdené. A hoci na to ani najmenej nevyzerá, tento rok už oslávila svoje 41. narodeniny.

Ryšavá kráska pre svoj nezameniteľný vzhľad vždy dostávala jednu rolu za druhou, no nájsť si muža svojho života sa jej aj tak nepodarilo. Teraz sme ju však pristihli na prekvapujúcom rande. Von si vyšla so známym bratislavským intelektuálom, zvodcom žien, publicistom a moderátorom RTVS Michalom Havranom (48).

Kerekes býva dlhodobo v Budapešti. Ak sa herečka z pracovných dôvodov nachádza v Bratislave, prespáva zakaždým v hoteli. Nedávno si však po predstavení v SND nasadla do auta k známemu mužovi. Havran zaparkoval v podzemnej garáži hotelu v centre mesta a následne si spoločne sadli do baru. Ráno sme ho z podzemnej garáže videli vychádzať autom samého.

FOTKY krásnej ryšavky nájdete v GALÉRIÍ>>>

Poslednou známou láskou herečky je český výtvarník Lukáš Musa, ktorý ju občas sprevádzal na akcie a vždy láskyplne držal za ruku. Slovenka s maďarskými koreňmi s potetovaným fešákom randila štyri roky.

Od roku 2019 sa zamilované hrdličky spolu na verejnosti neukázali. „Vica zostala žiť v Budapešti a Lukáš sa vrátil do Prahy, kde má väčšie uplatnenie ako v Maďarsku. Často ho stretávam na Letnej, vždy sťahuje cez ulicu nejaké obrazy,“ prezradil pre český Blesk zdroj z okolia dvojice.

Anketa
Máte radi herečku Kerekes?