Podľa numerologičky rok 2020 všeobecne nesie vyššiu dávku stresu než iné roky, čo sa môže negatívne prejaviť i na zdraví a psychickej forme obyvateľstva.

Deň volieb 29.2.2020

Samotný deň volieb vôbec nebol pozitívny, v dátume dňa sú okrem pomerne vysokej energie hnevu i nepríjemné izolácie. Rozumová sféra nebola prepojená s citovou zložkou, mnohí sa rozhodovali na poslednú chvíľu a dali si radiť  autoritatívnymi radcami. Vo voličoch rezonovala napáchaná krivda na národe, neriešené kauzy, korupcia a rozkrádanie.

Víťaz volieb to nebude mať jednoduché . Ak nenaplní svoj volebný program a bude stavať na méte víťazstva, pozíciu si celé 4 roky len ťažko udrží. Deň volieb bol karmický, čiže osmičkový a čo víťaz zaseje, to aj zožne. S energiou tohto dňa sa neradno zahrávať.

Deň zostavenia vlády - piatok 13.3.2020

Tu prevládalo myslenie, organizácia, ale bohužiaľ v dni bola trojka v rovine vízie, čo predstavuje hlavný motív prešibanosti, snaha jednotlivcov uchmatnúť si pre seba výhody. V tomto bolo viac vzťahovačnosti ako inokedy.

Deň uzákonenia parlamentu 20.3.2020, prvý jarný deň

To nebol z numerologického hľadiska pozitívny deň. Prevládali pocity krivdy a hnevu. Všetky negatívne aspekty je však možné vyrovnať spoluprácou a snahou pracovať výhradne pod patronátom dobrých úmyslov a ľudskosti.

Vymenovanie vlády 21.3.2020

Saturn vstúpil do Vodnára a do 1. júla 2020 ukáže, aká bude jeho energia. Je dôležité uvedomiť si ľudskosť. Odhalí sa celková zodpovednosť vlády voči iným ľuďom. Občianske práva budú horúcou otázkou, politika a vláda majú šancu vyvíjať sa progresívne. Podmienkou je nevyhovárať sa na vinníkov, ale múdro vládnuť a robiť výhradne to, za čo sú politici platení.

Igor Matovič nenastupuje do funkcie predsedu vlády v osobne energeticky priaznivom období, preto jeho premiérsky štart bude poznačený rôznymi komplikáciami. Jeho skúškou bude, ako si dokáže uvedomovať problémy iných a podľa toho sa správať. Preverovaná bude i sila jeho vlastnej sebadôvery. Intuícia je síce jeho silnou stránkou, ale len ak zabudne na hnev, krivdy a uprednostní spoluprácu.

Igor Matovič nenastupuje do funkcie predsedu vlády v osobne energeticky priaznivom období, preto jeho premiérsky štart bude poznačený rôznymi komplikáciami.
Igor Matovič nenastupuje do funkcie predsedu vlády v osobne energeticky priaznivom období, preto jeho premiérsky štart bude poznačený rôznymi komplikáciami.
Zdroj: tasr

Rebelantstvo proti nespravodlivosti má zakódované v dátume narodenia. Nevie myslieť zle, je ústretový. Ak sa však dostane do časovej tiesne, dokáže vytvoriť zmätok. Čo je najhoršie, on je ako vysávač negatívnej energie z okolia, preto veľmi záleží na tom, kým sa obklopí a ako dokáže tieto patologické energie odfiltrovať.

Nový predseda vlády berie zodpovednosť vážne, ale dokáže vyvolávať aj nedorozumenia. Niekedy je ťažké od neho získať priamu odpoveď.

Rebelantstvo proti nespravodlivosti má zakódované v dátume narodenia.
Rebelantstvo proti nespravodlivosti má zakódované v dátume narodenia.
Zdroj: tasr

Možno to vyznie neuveriteľne, ale dispozície na premiéra, čestnú ústrednú činnosť  má zakódované v mene a priezvisku. Mal by si ale dávať pozor na svoje jednanie, ktoré môže mať aj ničivé tendencie. Životná múdrosť, diplomacia, čestnosť, spravodlivosť, takt a kultúra sú prioritné faktory, na ktorých môže stavať a dosiahnuť úspech. 

Viac nájdete na www.vesti.sk

Rozhovor s numerologičkou nájdete TU