Darí sa mu na všetkých frontoch! Z rusínskeho ľudového muzikanta sa Kandráč vypracoval na hviezdu veľkého formátu. A úspechy žne aj v osobnom živote. Má krásnu rodinku - syna Ondríka (9) a dcéru Emku (7). S manželkou Eriku (37) čakajú tretieho potomka. A jeho krásna žena je nielen milá, ale aj veľmi šikovná. Hoci má diplom zo slovenského jazyka z filozofickej fakulty Prešovskej univerzity, pokojne by sa mohla uživiť aj ako kreatívna výtvarníčka.

Erika Kandráčová (37).
Erika Kandráčová (37).
Zdroj: PZULUS

Dokazuje to takmer každý kút ich útulného rodinného domu neďaleko Košíc.  A tak ich dom dýcha jedinečnosťou a originalitou! Mnoho kúskov je dielom šikovných rúk gazdinej. Práve ona je dizajnérkou a autorkou romantického interiéru.

 

Drahý luxus či poméznosť sa u nich nenosí. “Toto je po mojom pradedkovi. Erika to našla vyhodené v šope a takto nádherne skrinku zrekonštruovala,” chválil pred nami svoju manželku vychýrený huslista. Prerobená komoda so žulovým povrchom im teraz slúži ako stojan pod televízorom. Pred Veľkou nocou vynovala domáca pani ďalšiu komodu. Aj teraz sa priklonila k provensálskemu štýlu, natrela ju na bielo a ozdobila kvetinkami. Na prerábku využila čas pandémie, ktorý strávila doma v karanténe. "Naša prastará truhlica z povahy dostala tieto sviatky nový "look"," napísala k fotke na sociálnej sieti. 

Manželia Kandráčovi sú do seba aj po rokoch zamilovaní. Ondrej prejavuje Erike svoju lásku k nej každú chvíľu.
Manželia Kandráčovi sú do seba aj po rokoch zamilovaní. Ondrej prejavuje Erike svoju lásku k nej každú chvíľu.
Zdroj: archív Eriky Kandráčovej

Manželia Kandráčovci sú  aj po rokoch do seba zamilovaní a romantika je hlavným motívom ich života i bývania. Rukopis Erikinej romantickej duši nesie aj starý šijací stroj prerobený na stojan, biela polička na drobnosti domaľovaná jemnou ružovou farbou, viacero obrazov a ich rámov či niekoľko vynovených starožitných skriniek. Realizuje sa aj v záhrade a na terase domu, kde pripravili členom svojej rodiny oázu na oddych. Veď posúďte sami!

V GALÉRII SI MÔŽETE POZRIEŤ VÝTVORY ERIKY A FOTO Z ICH SÚKROMNÉHO ARCHÍVU. 

Mohlo by vás zaujímať: