Ten prevádzkuje štýlový penzión v centre Banskej Štiavnice. Ako sa píše na ubytovacej stránke booking.com, penzión môžete nájsť pri historickej budove baníckej Klopačky, pri renesančno-barokovej stavbe zo 17. storočia. Samotný objekt penziónu je národnou kultúrnou pamiatkou pochádzajúcou z 15. storočia.

FOTOGRAFIE KRÁSNEHO PENZIÓNU SI POZRITE VO FOTOGALÉRII:

Okrem krásneho výhľadu na Banskú Štiavnicu ponúka ubytovanie vo viacerých apartmánoch a izbách. Všetky suity a apartmány majú podlahy z tvrdého dreva a drevené trámy. Majú obývaciu izbu s TV a súkromnú kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom.

Na recepcii je k dispozícii priestor na posedenie a výber nápojov. Hostia môžu relaxovať v dobre udržiavanej záhrade s terasou, grilom a detským ihriskom. Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosťjedáleň, ktorých priestory je možné využiť na usporiadanie spoločenských akcií do 30 osôb.

Karin Haydu sa s jej "posledným" priateľom, finančíkom Rasťom Podhorcom rozišla ešte v roku 2018. „Rozišli sme sa po vzájomnej dohode pre stagnáciu nášho vzťahu, ale napriek tomu si jeden druhého vážime a naďalej zostávame priateľmi,“ vyjadrila sa vtedy herečka.

Odvtedy sa po jej boku žiadny oficiálny partner nepohyboval. No a Karin je znova zamilovaná. Herečka nedávno trávila dovolenku v Dubaji, kde sa stretla aj s bývalou superstaristkou Luciou Olešovou, s ktorou sú vzdialená rodina. A ako sa ukázalo, neprišla za ňou sama.

Najnovšie sa totiž pochválila novým objavom. Na svojom profile na Instagrame zverejnila fotku s mužom, ku ktorej napísala len stručne: „Love.“ Podľa našich informácií z jej okolia, by párik mal spolu randiť už pár mesiacov a je od nej mladší o 15 rokov.

Prečítajte si tiež: