Náš úspešný hokejový reprezentant Adam Sýkora si momentálne užíva zaslúžený oddych v Ratnovciach, kde trávi čas so svojimi rodičmi Adrianou a Romanom a mladšou sestrou Sofiou.

Hoci teraz zarezáva v Banskej Bystrici, kde má letnú prípravu, už o niekoľko dní sa chystá na draft do Montrealu. "Hoci športujem od malička, v prvom rade bola pre mňa dôležitá škola, takže som aj dobre jazykovo vybavený. V zahraničí sa teda nestratím," prezradil nám Adam s tým, že z výletu do sveta strach nemá.

Zdá sa však, že za oceánom bude možno Adamovi trocha smutno... a nie za rodinou! Mladík je totiž už niekoľko mesiacov poriadne zaláskovaný. Ako nám prezradil, so študentkou Lindou Gajdošíkovou sa zoznámil na hokeji v Nitre, kde mu dievčina padla do oka.

Zamilované fotografie nášho hokejového reprezentanta Adama Sýkoru si pozrite v galérii.

"Páčila sa mi na prvý pohľad, tak som ju oslovil. Napísal som jej cez instagram a bolo to," so smiechom nám prezradil detaily spoločného zoznámenia. Linda je nielen hokejovou fanúšičkou, ale venuje sa spevu. "Máme sa veľmi radi a som rád, že som si ju našiel." Vzťahu na diaľku sa nebojí, jeho rodičia totiž pred rokmi prežívali niečo podobné, keď hral jeho otec hokej v zahraničí. V každom prípade, Adamovi láska pristane!

Prečítajte si aj: