Juraja Rizmana môžeme vidieť najčastejšie v elegantných oblekoch, avšak často volí aj ležérnejší štýl - nie je totiž výnimkou, keď klasické rifle skombinuje s košeľou, vestou, sakom i kravatou.

Rovnaký štýl zvolil aj na nedávnom stretnutí s novinárom Lászlom Szigetim a zo stretnutia zverejnil aj fotografiu. Na nej stojí Juraj Rizman s vypnutou hruďou, ako to má vo zvyku, a na sebe má rozopnuté kárované sako. Málokomu asi uniklo, že toto sako na jeho postave pôsobí, ako keby bolo o niekoľko čísiel menšie. Čo poviete? FOTOGRAFIU SI POZRITE TU.

"Keď vám niekto bude tvrdiť, že na Slovensku nemáme elity - neverte mu. Sú tu, to len niektorí o nich nevedia! Mal som česť stretnúť sa s Lászlom Szigetim - novinárom, spisovateľom, zakladateľom vydavateľstva Kalligram, intelektuálom, s ktorým sa radil český prezident Václav Havel, maďarský prezident Árpád Göncz, či slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Neviem, či existuje iný občan Slovenskej republiky, ktorý by bol nositeľom najvyšších štátnych vyznamenaní Česka, Maďarska, Poľska aj Slovenska. Výnimočná osobnosť, ktorá si nepochybne zaslúži viac nášho záujmu a pozornosti," napísal k spoločnej fotografii Rizman.