Pohľad na ženské telo má na výstave podľa organizátora naozaj netradičnú "príchuť". "To čo Voayer ukazuje je môj pohľad, moja vízia - je preto logické, že sa nebude zhodovať s predstavou každého návštevníka. Stačí byť k sebe úprimný, mať otvorenú myseľ a prísť si v pokoji vychutnať pohľad na skutočné, krásne, mladé, nahé ženy," hovorí Mário.

FOTO Nahé živé modelky v dráždivých pózach: Výstava, na ktorej sa budete teda poriadne červenať!

Milujú nahotu

Boli sme zvedaví, ako hľadal modelky. "Na začiatku som ich oslovoval cez rôzne komunitné zoznamky. Ale nakoniec som to radšej zveril profesionálom, ktorí ich zohnali za mňa. Chcem len upozorniť, že nejde o žiadne prostitútky. Najkrajšie na tom je práve to, že ide o normálne ženy, ktoré milujú nahotu a neboja sa prezentovať ju ani na verejnosti. Väčšina z nich je dokonca šťastne zadaná," dodal organizátor, ktorý dokonca tvrdí, že ani jednu z nich nemusel prehovárať.

FOTO Sexom nabitá výstava, aká tu ešte nebola: Nahých dievčat sa budete môcť aj dotknúť

"Nie. Jednoducho sme oslovili ženy s ponukou stať sa súčasťou výstavy a buď súhlasili, alebo odmietli. Okrem toho ich strážia bodyguardi, nechcem naozaj nič podceniť," dodáva.

Aj sa dotýkali

Osobných strážcov sme si všimli aj my. Rovnako aj mužov, ktorí zo začiatku iba nesmelo pristupovali k modelkám. Niektorí si ich zatiaľ len obzerali, ale postupne sa našli aj takí, ktorí si nasadili rukavice a využili možnosť dotýkať sa odhalených ženských tiel.