Johnny Depp aj so svojou kapelou navštívi Slovensko už 20. júla a svoj koncert odohrajú na nádherných trávnatých poliach “Olympic Fields” pri Zvolenskej Slatine, ktorý má kapacitu 12-tisíc ľudí! Ide o veľké trávnaté plochy a názov im organizátori dali na počesť zatiaľ najstaršej hrajúcej legendy, ktorá kedy v Slatine hrala.

Tou bol Petr Janda a jeho legendárna kapela OLYMPIC. Prípravy na koncert Hollywood Vampires prebiehajú už od novembra minulého roka a už od 4. novembra bol spustený predpredaj vstupeniek, ktorých ceny sa pohybujú od 60 do 100 eur a v súčasnosti je už väčšina z nich vypredaná.

FOTOGRAFIE DRACULOVHO APARTMÁNU, KDE MÁ DEPP PRESPAŤ, SI POZRITE TU >>>>

“Kapacitne z logistických a parkovacích dôvodov je priestor nastavený na 12-tisíc ľudí na akciu. Preto treba brať ohľad aj na tento aspekt a zabezpečiť si lístky načas, pretože sa čoskoro vypredajú,” povedal nám Ján Poliak, promotér a PR poradca agentúry Profi Event, ktorá podujatie organizuje. Najväčšia hviezda podujatia, Johnny Depp bude v čase svojho pobytu na Slovensku najstráženejšou osobou u nás. Zdrží sa tu 3 dni a ubytovaný bude v luxusnom ubytovacom zariadení neďaleko “Olympic Fields”, asi 2 kilometre vzdušnou čiarou.

Prespať má v 3-poschodovom apartmáne v hradnej veži s mrežovanou klietkou nad posteľou, v tzv. Drakulovej izbe. “Ide o jeden z apartmánov zámku, ktorý som ponúkol manažmentu Johnnyho Deppa ako špeciálnu izbu. Im sa to zapáčilo a ponúkli túto možnosť na zváženie jemu. Napokon sa zhodli, že je to výborný nápad, keďže oni sú tiež upíri (pozn. red. Vampires),” smeje sa Poliak. Pre mimoriadnu finančnú náročnosť Johnny Depp s kapelou nevystúpia nikde inde na Slovensku. “Táto udalosť je preto exkluzívna a uskutoční sa predsa presne v strede našej krajiny,” poznamenáva.

Aké výhľady poskytuje priestor a čo všetko sa bude v areáli nachádzať, si prečítajte na ďalšej strane: