Jediná dcéra legendárnej herečky s výrazným komediálnym talentom Jiŕiny Bohdalovej (90), známa najmä z kultovej komédie Pelíšky, má za sebou dve nevydarené manželstvá. Rozvedená Simona Stašová (65) bola v minulosti vydatá za večného princa z Troch orieškov pre Popolušku Pavla Trávníčka. No keďže v reálnom živote život s princom takmer nemožný, po piatich rokoch sa rozviedli.

Kým jej mama po rozvode s kolegom Radkom Brzobohatým už náruč mužov nehľadala, Simona si prešla aj  ďalšími dvomi osudovými vzťahmi - s Talianom Eusebiom Ciccotim a hercom Pavlom Skřípalom. A hoci ani tie nevydržali, je za ne vďačná, veď má z nich dvoch synov Marka a Vojtěcha.

Obsadzovaná a vyťažená Simona roky žila sama. No nedávno si našla partnera! A najmä spriaznenú dušu. Rozhodla sa totiž naštudovať hru Na zlatom jazere, známy aj z filmového spracovania, v ktorom hlavnú postavu tvorcovia zverili Katharine Hepburnovej a Henrymu Fondovi.  Lenže Simone k jej snu chýbal vhodný herecký partner.

A keďže je obľúbená herečka nielen talentovaná po mame, ale aj húževnatá, za svojim cieľom išla tvrdohlavo a výsledok sa dostavil. Pri hľadaní totiž oslovila kolegu, známeho českého herca, za ktorým kedysi šli ženy do kolien. Preslávil sa totiž legendárnou úlohou v českom seriáli od Jaroslava Dietla, ktorý bol nakrútený  za socializmu.

A herecká dvojica si porozumela nielen pracovne, ale aj ľudsky. Ladislav Frej, známy ako "mladý doktor Sova" z legendárneho seriálu Nemocnica na kraji mesta, sa stal jej spriaznenou dušou. Kedysi fešný muž oslávil tohto roku úctyhodných 80 rokov. Simona sa nedávno pochválila spoločnou fotkou. A podľa jeho fanúšičok sa ich idol takmer nezmenil. Aj vy si to myslíte?

Ten že má 80?! Takto vyzerá "mladý" doktor Sova dnes!

Anketa
Páči sa vám herectvo Simony Stašovej?

Herečka Simona Stašová sa v hereckej kariére približuje svojej slávnej mame. Je obľúbená, má komediálny talent, účinkovala vo viacerých úspešných filmoch, okrem Pelíšok, aj vo filmoch  Buldoci a třešně,  Oběti a vrazi, Babí léto,  Muži v naději, Román pro ženy či Lída Baarová.