Ako tvrdia, búranie, lámanie, rozbíjanie, mazanie či oblievanie stereotypu si môže dopriať každý jedinec na tejto planéte bez rozdielu pohlavia, spoločenského postavenia, alebo farby košele.

Majú za sebou celú trilógiu! "Zbaviť myseľ predsudkov a umelo vykonštruovaných programov typu to sa nedá, to si nemôžem dovoliť, hanbím sa, mám strach, čo si pomyslia ostatní, čo na to povie babka, atď…," vysvetľuje svoju filozofiu mladý pár. Aby ju aj dokázali, najprv sa vybrali do na nedeľný obed do blízkej rómskej osady.

Kúpte si vlastnú električku: Dáme vám skvelý tip, čo s ňou!

"Prvotné predsudky sa rozbili ako džbán, s ktorým sa chodí po vodu a nemá to žiadnu súvislosť s inými prepieranými kauzami ohľadne Rómov. My sme tam nešli riešiť rómsku otázku, my sme sa rozhodli ísť naobedovať k ľuďom, ktorí sa stali našimi priateľmi!" hovorí Bratislavčan.

Bratislavské UFO nám predpovedá počasie: Svietil most správne?

Druhý "úlet" sa rozhodli zrealizovať spontánnym prekročením hraníc zákona, ktoré, podľa ich slov, určil niekto, koho nikto nikdy nevidel. "Rozhodli sme sa veriť vlastným pravidlám a okúpali sme sa v jazierku a vo fontáne, čo je vraj zakázané," hovoria mladí rebeli.

"Ale ak by sme robili len to, čo je niekým dovolené, tak by som možno na tomto svete nebola ani ja sama, však mami?" dopĺňa východniarka Alica. Trilógiu Pána zabirutinu zavrŕšili bosý, výstupom na Kriváň! "To oslavuje návrat človeka k prírode a ukazuje, že topánky sú v skutočnosti prežitok," vysvetlili nám. 

Doplnili, že týmito videami chceli poukázať na to, že všetko je možné, stačí si to len nastaviť vo vlastnej hlave a že život nie je o druhých, ale o nás samých.