Hlavné mesto 10. novembra získalo nového primátora. Hlasy Bratislavčanov jednoznačne rozhodli a po štyroch rokoch vymenil Iva Nesrovnala, Matúš Vallo. 

Narodil sa v Bratislave a hovorí "toto mesto mám úprimne rád."Ako architekt a mestský aktivista sa snažil mesto zlepšiť. Nadobudol cenné skúsenosti, nielen pri svojej práci, ale aj pri projekte Mestské zásahy, ktorý funguje už v 20 mestách na Slovensku a v Čechách. Vyštudoval strednú školu v Ríme, kde vynikal v deskriptívnej geometrii. Keďže mal rád výtvarníctvo a deskriptívnu geometriu, spojil ich pri štúdiu architektúry. V roku 2004 absolvoval Fakultu architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. V rokoch 2010 – 2011 absolvoval v rámci Fulbrightovho štipendia výskumný pobyt na Kolumbijskej univerzite v New Yorku. Pracoval v architektonickom ateliéri v Londýne.

Ubehlo 100 dní od vymenovania Valla do funkcie a PLUS JEDEN DEŇ sa pýtal v uliciach Bratislavy, čo sa im páči z toho, čo zatiaľ nový primátor spravil a, čo by chceli, aby ešte spravil.