Nájsť správnu farbu na vlasy, najmä tú extravagantnú, je dilema každej ženy. Tie sa totiž neuveriteľne rýchlo vymývajú a často tým strácajú na kráse. Unikátna značka farieb, ktorá je jednou z vystavovaných, problém mnohých žien vyriešila. Šialené dúhové farby, ktoré ponúkajú, totiž vydržia večnosť! „Ich ďalšou výhodou je, že vo svete plnom alergií ich môže použiť každá žena bez ohrozenia,“ vysvetlil nám vývojár farieb Tomáš Spaderna.

Parfumy dovážajú až z Dubaja.
Parfumy dovážajú až z Dubaja.
Zdroj: Norbert Skaličan

Na výstave sa okrem domácich firiem propagujú aj rôzne zahraničné firmy. S exotickými vôňami si napríklad rozložili stánok promotérky voňaviek priamo z Dubaja. „Sme výhradný distribútor parfumov pre Európu no v Bratislave máme jediný obchod v celej Európe. Poznáme sa priamo s majiteľom značky, do Dubaja jazdíme osobne raz alebo dvakrát do roka,“ povedala nám majiteľka predajne Barba

Ružová, ktorá vydrží navždy!
Ružová, ktorá vydrží navždy!
Zdroj: Norbert Skaličan

ra Privalincová. Ceny parfumov sú naozaj rôzne. Od tých lacnejších, ktoré stoja okolo 20 eur, až po tie luxusnejšie, ktoré vás vyjdú aj na 130 eur.

S vonkajšou krásou sa určite spája aj vnútorná pohoda. Práve tú podľa Jany Lykovej, jednej z vystavujúcich, pomôže zaručiť jej unikátna čiapka. Tá odstreďuje vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudí, ktoré má mnoho negatívnych účinkov. „Okrem čiapok ponúkame aj masku na oči, šál či deku. Ich používanie pomáha regenerovať organizmus. Dokonca nosenie čiapky pomáha pri bolesti hlavy,“pochválila sa Jana Lyková.