19:05Podujatie bolo oficiálne ukončené. Ďakujeme, že ste ho sledovali spolu s nami. 

19:00 Organizátori vyzvali ľudí, aby sa pochytali za ruky a vytvorili reťaz. Na pódiu sú všetci účastníci akcie a Orlická spieva slovenskú hymnu. Pridali sa k nim aj tisíce Slovákov, ktorí prišli na Námestie slobody.

Záver podujatia a všetci jeho účastníci.
Záver podujatia a všetci jeho účastníci.
Zdroj: BJ

18:55 Ako posledný vystupuje vedec Róbert Mistrík, ktorý vyzýva pravicu, aby sa spojila. „Je psou povinnosťou demokratickej opozície, jej lídrov, ale aj členov ich strán, aby sa spojili,“ uviedol.

18:43 Na pódiu rečnia herci Kristína Svarinská a Ľuboš Kostelný.

18:30 Zuzana Hlávková, ktorá upozornila na podozrivé zákazky na ministerstve zahraničných vecí počas slovenského predsedníctva v Európskej únii, pricestovala z Anglicka. 

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII.

18:15 Svoje reči čítajú Spoluzakladatelia VPN Martin Bútora a Peter Zajac. "Dlh voči Kuciakovi a jeho snúbenici Martine Kušnírovej splatíme až keď vyhráme v parlamentných voľbách," povedal Zajac.

18:08 Ľudia štrngajú kľúčmi počas pesničky Sľúbili sme si lásku.

18:00 S svojím príhovorom vystúpil člen Súdnej rady Pavol Žilčík. Vyzval ľudí, aby sa nebáli poukazovať na nečisté praktiky a nahlasovať korupciu.

Pavol Žilinčík
Pavol Žilinčík
Zdroj: BJ

17:50 Na pódiu sa zhromaždili novinári Marek Vagovič, Zuzana Petková, Braňo Závodský, Shooty a mnohí ďalší. Ľuboš Kostolný z Denníka N číta konverzáciu z Kočnerovej Threemy, ľudia počas toho kričia a pískajú. Keď novinári schádzali z pódia dav skandoval "Ďakujeme!".

17:40 Po holandskom spisovateľovi vystúpili Matej "Sajfa" Cifra s manželkou Veronikou Cifrovou-Ostrihoňovou.

17:30 Na podujatí na Námestí Slobody reční holandský spisovateľ Chris Keulemans. Hovorí o tom, ako to bolo počas revolúcie v jeho rodnom Amsterdame, ale aj o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice.