„Moja priateľka mala oslavu v podniku, v ktorom sa to stalo. Keď sme prišli, tak sme si robili srandu, že si zaplatila partičku striptérov,“hovorí moderátor. Mužov zároveň opísal, že boli holohlaví, ktorým nič dobré z očí nešlo, ale v skutočnosti boli veľmi milí. „Aj jej zaspievali k narodkám,“ opísal ďalej.

Prezradil, že neboli ani opití, ani nepili veľmi. „Na svoje pomery boli v tom čase naozaj veľmi sofistikovaní a kúpili jej kvetinku. Takže naozaj boli veľmi zlatí,“ hovorí Michal Sabo. Potom zrazu od Panskej malo prichádzať 150 ďalších čierno odetých mužov a v tom momente to začalo. „Veľmi rýchlo sa to zbehlo, začali lietať stoličky vzduchom, slzný plyn tam vybuchoval. Majiteľ podniku nás veľmi rýchlo stiahol do skladu do podzemia a zabezpečil nás, takže tam sme to prečkali,“ opísal hrôzostrašnú situáciu Sabo.

Fotka Michala Saba na sociálnej sieti kde napísal
Fotka Michala Saba na sociálnej sieti kde napísal "Vie mi niekto vysvetliť, čo má toto spoločné so športom?! Keby som tam nebol a nevidel to na vlastné oči, neuverím, že toto je v civilizovanom svete možné..."
Zdroj: fb M. S.

Podľa známeho slovenského moderátora sa to udialo veľmi rýchlo a tým, že začali hádzať po sebe stoličky, vytvorili si z nich medzi sebou bariéru. „Prioritou bolo, aby boli všetci v bezpečí. Potom sme zobrali rýchlo veci a kabelky dovnútra.“