„Moja priateľka mala oslavu v podniku, v ktorom sa to stalo. Keď sme prišli, tak sme si robili srandu, že si zaplatila partičku striptérov,“hovorí moderátor. Mužov zároveň opísal, že boli holohlaví, ktorým nič dobré z očí nešlo, ale v skutočnosti boli veľmi milí. „Aj jej zaspievali k narodkám,“ opísal ďalej.

Prezradil, že neboli ani opití, ani nepili veľmi. „Na svoje pomery boli v tom čase naozaj veľmi sofistikovaní a kúpili jej kvetinku. Takže naozaj boli veľmi zlatí,“ hovorí Michal Sabo. Potom zrazu od Panskej malo prichádzať 150 ďalších čierno odetých mužov a v tom momente to začalo. „Veľmi rýchlo sa to zbehlo, začali lietať stoličky vzduchom, slzný plyn tam vybuchoval. Majiteľ podniku nás veľmi rýchlo stiahol do skladu do podzemia a zabezpečil nás, takže tam sme to prečkali,“ opísal hrôzostrašnú situáciu Sabo.

Fotka Michala Saba na sociálnej sieti kde napísal
Zdroj: fb M. S.

Podľa známeho slovenského moderátora sa to udialo veľmi rýchlo a tým, že začali hádzať po sebe stoličky, vytvorili si z nich medzi sebou bariéru. „Prioritou bolo, aby boli všetci v bezpečí. Potom sme zobrali rýchlo veci a kabelky dovnútra.“