>>Viac fotiek nájdete vo fotogalerií<<

Pohľad na ženské telo bude mať na výstave podľa Mária naozaj netradičnú "príchuť". "To čo Voayer ukáže je môj pohľad, moja vízia - je preto logické, že sa nebude zhodovať s predstavou každého návštevníka. Stačí byť k sebe úprimný, mať otvorenú myseľ a prísť si v pokoji vychutnať pohľad na skutočné, krásne, mladé, nahé ženy," hovorí Mário.

Žiadne prostitútky

Boli sme zvedaví, ako hľadal modelky. "Na začiatku som ich oslovoval cez rôzne komunitné zoznamky. Ale nakoniec som to radšej zveril profesionálom, ktorí ich zohnali za mňa. Chcem len upozorniť, že nejde o žiadne prostitútky. Najkrajšie na tom je práve to, že ide o normálne ženy, ktoré milujú nahotu a neboja sa prezentovať ju ani na verejnosti. Väčšina z nich je dokonca šťastne zadaná," dodal organizátor, ktorý dokonca tvrdí, že ani jednu z nich nemusel prehovárať.

FOTO: TOP 7 tenistiek, ktoré sa vyzliekli. Nechýba ani Slovenka

Išlo to aj bez prehovárania

"Nie. Jednoducho sme oslovili ženy s ponukou stať sa súčasťou výstavy a buď súhlasili, alebo odmietli. Okrem toho budú ich počas akcie strážiť bodyguardi, nechcem naozaj nič podceniť," hovorí. Čo sa týka finančnej motivácie žien, to už Mário prezradiť nechcel. "Túto informáciu si nechám pre seba," odpovedal s úsmevom.