Dievčina sa pohybovala v hlavnom meste oblečená v uniforme dopravného podniku a  údajne oslovovala vodičov, že ich vystrieda.

Na fantóma upozorňuje už aj vedenie podniku - v priestoroch pre šoférov vyvesili oznam s textom: „Toto nie je naša vodička! Dajte si, prosíme, pozor, nekomunikuje s touto osobou,  no najmä neumožňujte jej nástup do kabíny vodiča!“ píše sa ďalej v texte pre zamestnancov DPB.

Bratislavským novinám sa podarilo so záhadným dievčaťom spojiť a spýtali sa jej koľko má rokov, odkiaľ má vedomosti o doprave a či túži byť vodičkou električky.

"Som študentkou školy v Bratislavskom kraji, verejná doprava a fotografovanie patria k mojim dlhoročným záľubám. Zaujímam sa najmä o civilné letectvo, históriu koľajových vozidiel, ich súčasnosť a vízie do budúcnosti nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Vzhľadom na túto skutočnosť získavam informácie z rôznych verejne dostupných zdrojov a publikácií," prezradila o sebe dievčina, ktorá tvrdenie, o tom že prevzala riadenie električky linky X6 po dobu jedného okruhu vyvracia.