Bratislavská polícia upozorňujeme vodičov, že na vjazde do mesta na úrovni Zlatých pieskov, ako aj na Vajnorskej, Galvaniho, Rožnavskej ulici a starej Seneckej ceste sa v súvislosti so štrajkom autodopravcov aktuálne tvoria rozsiahle kolóny.

Z uvedeného dôvodu vyzývajú vodičov, aby sa týmto úsekom vyhli a na prejazd využili alternatívne trasy. V prípade, ak to nie je možné vodičov žiadajú aby sa obrnili trpezlivosťou a počítali so zdržaním. "Zároveň sledujte našu fb stránku, na ktorej Vás o prípadných zmenách,budeme priebežne infornovať."uviedla Polícia Slovenskej republiky na ich facebookovej stránke. 

"‪V súvislosti s protestom autodopravcov meškajú v tejto chvíli (16:55) linky 53, 61, 63, 65, 96, 204 a 205 až do 40 minút.," informuje Dopravný podnik Bratislava.

Dopravná situácia v súvislosti s dnešným oznámeným zhromaždením sa postupne upokojuje. V súčasnej dobe je na zaťažených úsekoch hustota dopravy úmerná situácii ako počas bežnej dopravnej špičky. Polícia však upozorňuje, že zajtra 08.01.2020 bude od skorých ranných hodín Rožňavská ulica opäť uzavretá.