Bolo to vo filme Dater ´s Handbook - Vysnívaný princ podľa plánu, kde stvárňovala rolu PR poradkyne Cass. Teraz svojho princa našla v reálnom živote a je pravdepodobné, že jej k tomu dopomohli aj skúsenosti, ktoré získala z filmových úloh. Vďaka čomu ulovila Harryho (33)?

Neskúsená nebola, veď už raz vydatá bola, a to za filmového producenta Trevora Engelsona. Svadbu mali v roku 2011, ale ich manželstvo trvalo len dva roky. Prešla aj niekoľkými ďalšími vzťahmi s mužmi a mnohé si vyskúšala tiež vo filmoch, v tom spomínanom dokonca programovo hľadala svojho princa. V seriáli Kravaťáci sa dostala s rôznymi mužmi aj do pikantných situácií, pričom bola odvážne odhalená.

Napriek tomu, a možno práve preto, pôsobí veľmi nenútene, úprimne a vôbec nie je vyumelkovaná. Naopak. Jej mejkap je prirodzený, hoci nie celkom prírodný. Na riasy používa sérum, ktoré ich spevní a predĺži, starostlivosť o pleť zverila do rúk pleťovej expertky, ktorá robí výnimočné masáže tváre viacerým herečkám.

Okrem sympatického úsmevu a prirodzenej krásy Meghan na Harryho zapôsobila aj dokonalou postavou. Na tej asi pracuje najviac a veľmi systematicky. Ani to nezapiera. Svoju životosprávu má pod kontrolou. Roky si stráži nielen to, čo zje a koľko vypije, ale aj to, aby mala správny pomer pohybu a odpočinku. Jej obľúbenou aktivitou je joga, hlavne vinyasa, pri ktorej jednotlivé pozície na seba dynamicky nadväzujú. Chodí aj behať, najčastejšie už o piatej ráno a ak nemá na beh čas, dopraje si aspoň dlhú prechádzku so psami.

Pritom Meghan miluje varenie a dobré jedlo a dopraje si aj víno, ale všetko s mierou, k večeri jej stačí jeden pohár. A ešte jedna vec: Podobnosť, hoci nie fyzická, na Harryho mamu, princeznú Dianu (†36). Harry je presvedčený, že keby sa stretli, boli by určite skvelé kamarátky.

Prečítajte si tiež: