Diana našich kolegov Kiku a Adama najskôr vyspovedala. Rozhovor v roznamovacích agentúrach vyzerá podobne, ako tento náš. „Títo dvaja mladí ľudia majú predpoklad na zoznámenie, lebo sú to mladí pekní ľudia bez fyzických anomálií, ktoré niekedy bývajú zádrhom pri zoznamovaní. Keby prišli k nám do agentúry, urobili by sme s nimi rozhovor, na základe neho psychologický profil a prehľad toho, čo u partnera hľadajú,“vysvetlila na úvod odborníčka, ktorá pokladá rýchle rande s asistenciou odborníka za zoznamovanie budúcnosti.

Diana: Povedali by ste o sebe, že ste akčné typy alebo skôr pohoďáci, ktorí sa najlepšie cítia doma?

Kika: Neznášam byť doma, chcem tam tráviť čo najmenej času, radšej si idem sadnúť do kaviarne alebo sa prejsť, ale nevydržím dlho doma.

Adam: Ja nie som nikdy iniciátor toho, ísť von, ale ak ma niekto zavolá, idem. Ale rád trávim čas aj doma. Bavia ma rôzne platformy s filmami a so seriálmi aj PlayStation. Baví ma aj doma maľovať a púšťať si hudbu. Samota mi neprekáža.

Diana: Aké máte záujmy?

Kika: Mám rada svoju prácu, módu, zvieratá, čas v prírode, čas strávený nákupmi oblečenia a rada čítam knihy.

Adam: Tiež mám rád svoju prácu, to platí teraz, ale v budúcnosti sa možno vrhnem na niečo iné. Mám rád prírodu, umenie, čas strávený sám so sebou, s priateľmi a tiež kreslenie, maľovanie a animáciu.

Diana: Vystačíte si pri svojich koníčkoch sami alebo vyžadujete, aby sa na tom zúčastňoval aj partner?

Kika: Vystačím si aj sama, ale sú dni, keď chcem mať spoločnosť. Nemám rada samotu.

Adam: Ja som skôr vlk samotár, ale mám kamarátov, s ktorými sa stretávam pravidelne, aj včera som bol na pive s ľuďmi zo strednej školy.

Odborníčka mala na začiatku pocit, že Adam a Kika by boli pekný pár.
Odborníčka mala na začiatku pocit, že Adam a Kika by boli pekný pár.
Zdroj: Tony Štefunko