Sme Primark, jedna z najväčších značiek v maloobchode s módou - píše sa hneď v úvode jedného z inzerátov na portály pracovných ponúk Profesia. Primark je pritom Slovákom veľmi dobre známy napriek tomu, že za najbližšou predajňou museli cestovať až do Viedne. Značka má hlavné sídlo v írskom Dubline a vyznačuje sa trendovými kúskami za nízke ceny. Dnes má po celom svete otvorených takmer 400 pobočiek.

Spoločnosť aktuálne spustila aj veľký nábor zamestnancov, ktorým ponúkajú zaujímavé finančné ohodnotenie a to od 1 600 do 2 000 eur mesačne. Tímovej manažérke napríklad ponúkajú plat 1 650 eur v hrubom, vedúcemu oddelenia zas 1 700 eur mesačne. Najlákavejší inzerát ponúka Profesia pre zástupkyňu manažérky predajne a to 2 000 eur.

Ako bude vyzerať predajňa v Bratislave? >> FOTO v GALÉRII <<

Tým, to však nekončí. Primark ponúka svojim zamestnancom aj rôzne benefity, ako napríklad elektronickú stravovaciu kartu, zamestnaneckú zľavu, a tiež psychologické, právne a finančné poradenstvo. "Máme korene v Írsku a v posledných rokoch sme sa rýchlo rozrástli. Máme viac ako 395 obchodov po celej Európe a Amerike. Ide nám predovšetkým o zábavu, módu a skvelú kariéru. Sme rýchli a po celý čas ponúkame úžasnú módu za úžasné ceny," deklaruje zastúpenie značky na webe pracovných ponúk.

Anketa
Tešíte sa na príchod Primarku na Slovensko?

Prečítajte si aj: