Martina: Prečo sa mi nedarí v láske?

Mám 22 rokov, študujem a popri štúdiu si aj privyrábam. Všetky moje priateľky i kamárati sú už zadaní, len ja som stále sama. Mala som dva vážnejšie vzťahy. Prvý sa skončil, lebo pre priateľa bola jeho mama dôležitejšia ako ja. Nepohlo s ním, ani keď som si vymyslela, že som tehotná. Potom som začala chodiť s jeho najlepším priateľom. Naše stretnutia však stále redli až prišiel koniec. Priateľka mi povedala, že mám zlý dátum narodenia, preto sa mi v láske nedarí. Poraďte mi, ako ďalej. Teraz ma zaujal jeden muž, túžim po peknom vzťahu, ale bojím sa, že to zasa zle dopadne. 

Martina

Numerologička: Čo hovoria čísla

Váš dátum narodenia nie je zlý, len idete životom ako buldozér. Všetko pekné, čo môžete prežiť, od seba odhŕňate silným chcením. Hneď ako zbadáte vzťahovú šancu, tak sa jej chopíte, no práve to môže byť chyba, nádejný partner sa radšej vyhovorí na všetko možné, len aby sa striasol vášho chcenia. 

Deň narodenia máte silný, hovorí o potrebe vzťahu i o tom, že ste milujúca. Zatiaľ však len skáčete zo vzťahu do vzťahu zo strachu pred samotou. Na tento postoj už doplatilo mnoho žien. Sťažujú sa na osud,  no neuvedomujú si, že si ho vytvárajú aj ony samy. Tvrdia, že ich každý len využil. Omyl! Nechali sa využiť, a to je rozdiel.

Píšete, že za prvý zbabraný vzťah môže partnerova matka, za druhý partner a zlatým klincom je zlý dátum narodenia. No aj vy môžete za svoju smolu! Nesnažte sa hľadať vzťah len preto, že vaše kamarátky ho už našli. Keď príde ten pravý – a raz  určite príde – zistíte to veľmi rýchlo.

Chcieť byť s niekým nestačí, treba sa tak aj správať.
Chcieť byť s niekým nestačí, treba sa tak aj správať.
Zdroj: Pixabay

Teraz sa upokojte, sústreďte sa na štúdium a prácu. Prestaňte chcieť za každú cenu vzťah a kontrolujte si svoje myšlienky. Ak sa budete zožierať samotou, tak sama aj budete. Vy však máte úžasnú mentálnu silu a ste citlivá, ibaže svoje skutočné emócie ukrývate. Dajte im voľný priechod.

Numerológia potvrdzuje, že vaším kľúčom k úspechu je milujúci partner, rodina, deti, bez lásky ste stratená. Ste v roku zmien, tak meňte! Najskôr urobte hrubú čiaru za minulosťou, viac sa k nej nevracajte a poďakujte sa za skúsenosť. Toto je optimálna cesta pre vás. Garantujem vám, že keď nebudete partnera hľadať, nájde si vás on sám. 

Keď prestanete pátrať, kde sa skrýva ten pravý muž pre vás, objaví sa sám.
Keď prestanete pátrať, kde sa skrýva ten pravý muž pre vás, objaví sa sám.
Zdroj: Pixabay

Zmeny začnite uskutočňovať najskôr v sebe, urobte si s priateľkami babskú jazdu, smejte sa, športujte, len nehovorte o svojich problémoch, aby ste im zbytočne nedávali energiu. Po narodeninách budete vo vibrácii nových začiatkov, ale len  za predpokladu, že sa zbavíte svojej veľkej brzdy - vlastnej pripútanosti a silného chcenia. Uvoľnite sa, užívajte si život, ste mladá a rozhodne vám neuteká posledný vlak.

Nech sa vám darí!

Daniela

Kam poslať otázku

Svoju otázku spolu s dátumom a miestom narodenia a tiež menom, ktoré má byť uvedené v odpovedi, posielajte na adresu: [email protected] alebo ju napíšte do komentára. Veštica si vyberie najzaujímvejšiu či najnaliehavejšiu z nich a na tú odpovie ako prvú.