Dátum narodenia predurčil Karlovi Gottovi toto: Nikdy sa nedá strhnúť k unáhleným záverom, vždy uprednostní pokojný prístup a nepodstatné detaily ignoruje. V duši mal podľa Paculíkovej vždy pokoj a tým rástla jeho životná múdrosť. Pokorou prekračoval všetky negatívne faktory, s ktorými sa stretol, čím robil veľké kariérne skoky. Jednou z jeho hlavných charakteristík podľa mena je: verný priateľ a ochranca.

Osudový magnetizmus

Bolo verejne známe , že napriek tomu, že Gott mal ženy rád a tisícky žien po ňom túžili, nikdy sa neplánoval oženiť. To, že sa to nakoniec predsa len stalo, majú podľa veštice na svedomí kozmické sily. Medzi Karlom a Ivanou zafungoval osudový magnetizmus. „Karlova voľba manželky bola z hľadiska ezoterických náuk pozoruhodná, dá sa to nazvať kozmickým magnetizmom,“ zdôrazňuje veštica.

Karel a Ivana (43) sa narodili v rovnakom znamení podľa čínskej astrológie, mali rovnakú japonskú astrológiu a prúdenie energií vo vzťahu, dokonca aj obe dcéry podľa týchto výpočtov zharmonizovali tok energií v rodine umelca. „Karel s Ivanou mali dokonca aj rovnaké ročné vibrácie,“ hovorí numerologička. Je to podľa nej výnimočný jav. Vyzerá to, ako keby si Karel manželku vysníval a vesmír mu ju dodal presne na mieru.

Čo chýbalo Karlovi, mala Ivana

Výpočtovo to numerológia potvrdzuje ešte jedným zaujímavým faktom - čo nemal v danostiach Karel, to má Ivana. Je to skutočne vzácna partnerská hra čísel, dve bytosti s jednou dušou. „Výpočtovo pozoruhodná je aj tohtoročná vibrácia oboch manželov č. 6. V tejto vibrácii vzťahy vznikajú alebo končia, iná voľba neexistuje,“ neprestáva prekvapovať veštica.

Pre vdovu Ivanu bude dôležité, aby nepodľahla strachu zo samoty. Mala by sa vnútorne zastaviť a uvedomiť si, čo je pre ňu dôležité.

Čo čaká Gottove dcéry >>