V duši mal podľa Paculíkovej vždy pokoj a tým rástla jeho životná múdrosť. Pokorou prekračoval všetky negatívne faktory, s ktorými sa stretol, čím robil kariérne skoky vpred. Jednou z jeho hlavných charakteristík podľa mena je: verný priateľ a ochranca. Bol snáď jedinou populárnou osobnosťou, ktorej životom sa nepreháňali škandály.


Tieto vlastnosti dalo nebo božskému Kájovi do vienka. „Podľa hviezd to vyzerá tak, že jediná vec, ktorú nezvládol, bol vyčerpávajúci boj so zákernou chorobou, takýto zápas zbavuje telo síl a chemoterapia ničí imunitu organizmu,“ hovorí numerologička. Vyliečením by podľa nej bolo prijatie choroby.

 

Čo speváka oslabilo

Populárne osobnosti ako Gott mávajú často oslabenú energetiku, pretože ich sledujú milióny ľudí a smerujú na nich svoju energiu, zasiahnutú patologickým poškodením. „Svoje robí aj závisť, kritika a neprajnosť,“ dodáva veštica s tým, že takto atakovaný človek sa časom často dostáva do zdravotných problémov.

Karel dostal poslednú chemoterapiu v období, keď mu životná energia klesala. „Je na škodu veci, že medicína nerešpektuje biorytmy človeka,“povzdychla si veštica.

Október, kedy spevák odišiel na druhý svet,  je podľa nej mesiac, kedy je od 18. do 24. hodiny telo každého z nás oslabené a treba posilňovať imunitu, inak sa zdravotné problémy zhoršujú. V deň smrti Karla Gotta, 1. októbra sa všeobecne zdravie zhoršovalo už od 6. do 12. hodiny a potom zas od 18. do 24. hodiny, ako každý deň. „Karel Gott dosahoval dostatočnú výšku energie, aby sa jeho duša dokázala oddeliť od fyzického tela už 14. septembra... O tom, kedy človek skoná, rozhoduje vždy jeho duša, musí mať na to dostatok energie,“ vysvetľuje Paculíková.

Odišiel v tatve vykúpenia

Rok 2019 bol podľa numerologičky od apríla energeticky veľmi náročný. Nástojčivo sa otvárala nedoriešená minulosť, veľa planét bolo až do 4. októbra retrográdnych, preto málokto napredoval. Každá nádej sa vzápätí stala len ilúziou. „Toto vytvorilo na majstra veľký tlak, aj preto sa rozhodol odísť teraz,“ hovorí veštica a dodáva, že smrť Karla Gotta prišla v kozmickom čase tatva akáša, ktorý poskytuje dar vykúpenia a vyslobodenia zo sveta, prináša skon.

Ročná vibrácia: Buď-alebo 

Dátum narodenia predurčil Karlovi Gottovi to, že  sa nikdy nedal strhnúť k unáhleným záverom, vždy uprednostnil pokojný prístup a nepodstatné detaily ignoroval. Pre jeho zdravie bolo kritické obdobie od júla 2017 do júla 2018 .

Ročná vibrácia maestra od 14. júla 2019 bola 6.  Tá rieši a prehodnocuje všetky vzťahy vrátane vzťahu k sebe samému. Človek prehodnocuje a rozhoduje sa mantinelovo, štýlom buď-alebo. V tejto ročnej vibrácii neexistuje zlatá stredná cesta. To by vysvetľovalo aj rozhodnutie odmietnuť ďalšiu liečbu a odísť zo sveta teraz. Dôstojne, pokojne, v spánku. 

Viac na vesti.sk

Mohlo by vás zaujímať: