Všetko akoby to prepuklo v stredu trinásteho novembra. V ten deň na Slovensku prišlo o život až 24 ľudí. Pár dní na to verejnosť šokovala informácia o násilnej smrti krásnej Violy Macákovej († 34). Nasledovali samovraždy mladého futbalistu Adriána Sivoňa († 17) a úspešnej herečky Moniky Potokárovej († 27).

Ako nám už vtedy povedala numerologička Daniela Paculíková, nemožno z toho vraj viniť len nešťastnú trinástku a upozornila, že tragédií bude viac. Podobne reagovala aj astrologička Valika. „Bojový krvavý Mars je teraz v znamení Škorpióna a Škorpión je z astrologického hľadiska 8. dom, teda dom smrti,“zdôraznila. Za tragédiami, tvrdia veštkyne, je postavenie planét, najmä Marsu a Merkúra.

Podľa veštkyne Daniely sa november začal hlbokým ponorom pod povrch všetkého. Merkúr až do 9. decembra spôsobuje, že pri hľadaní odpovedí neostane kameň na kameni. Žiaľ, ešte stále sme sa nedostali zo zlých vplyvov planét. Mars bude pokračovať v ponáraní sa do tajomna a záhad podvedomia. Jeho dosah sa dá trochu zmierniť: Človek by si mal podľa Daniely zachovať lásku k všetkému živému a úctu k sebe samému.

Astrologička Valika upozorňuje, že bojovný a krvavý Mars vládne až do Silvestra a môže priniesť aj tragédie, ak ľudia nebudú uvažovať nad tým, čo robia. Nebezpečné je podľa nej to, že Mars ako keby sa hádal s Uránom, čo spôsobuje nepremyslené bleskové reakcie. „Začiatkom decembra nastupuje aj poškodené Slnko, čo znamená narušenú sústredenosť až do Vianoc,“ zamýšľa sa.

Astrologička Valika upozorňuje, že nepriaznivé obdobie potrvá až do konca roka.
Astrologička Valika upozorňuje, že nepriaznivé obdobie potrvá až do konca roka.
Zdroj: archív

Valika varuje, aby sme nerobili každodenné činnosti, ako napríklad cesta do práce, mechanicky, bez rozmyslu. „Pri rannom čaji by sme si mali nájsť čas na uvedomenie si seba samého a neznervózňovať sa maličkosťami. Robme si radosť vždy, keď sa dá a netýrajme sa diétami - buďme radšej tučnejší, ale pokojnejší,“zdôrazňuje Valika. „Nedovoľte, aby negatívne emócie trvali dlhšie ako tie pekné. Večer posilnite svoju psychiku zapálením sviečky alebo poďakovaním sa za to dobré, čo vám deň priniesol,“radí Valika na prekonanie nepriaznivého obdobia.

Ak vám nestačia rady Valiky, skúste Danieline rituály. „Odporúčam nosiť vo vrecku modrý topás alebo sfalerit a pred odchodom z domu si urobte ochranný štít: Na oboch rukách spojte prostredníky a prstenníky s palcami, napínajte svaly na rukách a nohách a súčasne zhlboka dýchajte a predstavujte si, že z každej strany tela posilňujete ochranný štít. Stačí pár hlbokých nádychov,“ radí veštkyňa Daniela, ktorá pre odbúranie negatívnej energie odporúča 5 rituálov.

Veštkyňa Daniela: Treba prehodnotiťa uzavrieť minulosť.
Veštkyňa Daniela: Treba prehodnotiťa uzavrieť minulosť.
Zdroj: archív

1. rituál

Aby ste nepriťahovali katastrofy, dbajte na čistú energetiku, čo sú aura a čakry. Pomôže kúpeľ v epsomskej soli.

Kúpeľ v soli: Svoje čakry a auru očistíte kúpeľom v epsomskej soli.
Kúpeľ v soli: Svoje čakry a auru očistíte kúpeľom v epsomskej soli.
Zdroj: shutterstock