Tip na článok
Film rozhneval fanúšikov. Na Michaelovu obranu pripravujú protest.
https://sport24.pluska.sk/ostatne/foto-znama-moderatorka-musela-zblaznit-foti-nahe-akty-so-psami.html
Celé Slovensko v posledných dňoch nehovorí o ničom inom, len o svadbe Jozefa Kovalíka s Nikolou Vajdovou, dcérou trénera Mariána Vajdu, na ktorej prekvapil všetkých Novak Djokovič.
Paralelný slalom v švédskom Štokholme sa pre Petru Vlhovú zmenil na horor. Šokujúci moment zo štvrťfinále ukončil jej nádeje na zlatú medailu.
Jozef Golonka.
Ročné dievčatko museli z auta vyťahovať väzni. Bezradní otec totiž nemal na zámočníka.
Lavína spadla okolo 14.30 h. Zasiahla zjazdovku Plaine-Morte ležiacu v nadmorskej výške asi 2600 metrov, ktorá je v rámci strediska Crans-Montana najvyššie položenou. Vzhľadom na školské prázdniny bolo na svahu veľa ľudí.
Jozef Golonka.
https://sport24.pluska.sk/ostatne/foto-sportove-oscary-sokovali-fanusikov-hviezdy-prisli-ako-do-cirkusu-slovenska-lyziarka-najvacsim-vystrihom.html
Od soboty sa nehovorí o ničom inom ako o svadbe Jozefa Kovalíka s Nikolou Vajdovou a najmä účasti Novaka Djokoviča na nej. Známy kondičný tréner Maroš Molnár, ktorý sa bavil na svadbe, odhalil nečakané správanie tenisovej hviezdy, ktoré mnohých prekvapí.
Petra Vlhova of Slovakia celebrates at the end of the second run of the Women's Giant Slalom event at the FIS Alpine Skiing World Cup in Semmering, Austria, on December 28, 2018. Petra Vlhova of Slovakia won the event., Image: 404524854, License: Rights-managed, Restrictions: Austria OUT, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP
Statočný Teo (2,5) bojuje so vzácnou chorobou.
Lyžiarov vo Švajčiarsku zmietla lavína.
a
PlusTV