Tip na článok
Vysmiata pašeráčka.
Dovolenka sa pre tínedžerov zmenila na horor.
Mešita v Birminghame.
Tínedžerka Júlia († 14) dostala elektrošok a následne sa utopila. Počas kúpania si nabíjala svoj telefón, ktorý jej vypadol z rúk rovno do vody.
Krajina po útoku vyhlásila najvyšší protiteroristický stupeň.
Brenton Tarrant minulý týždeň vtrhol do dvoch mešít v meste Christchurch na Novom Zélande a chladnokrvne popravil 50 ľudí. Všetko si pritom nakrúcal na video, ktoré vysielal naživo.
Na Novom Zélande začali pochovávať obete piatkovej masakry v mešitách.
Nemecký pár sa dopustil ohavného činu.
Pri masakri na Novom Zélande zahynulo 50 ľudí.
Slovenka Eva pre denník Plus JEDEN DEŇ opísala atmosféru v meste, ktoré sa piatkovým vyčíňaním austrálskeho šialenca navždy zmenilo. V Christchurchi včera pochovali prvé dve z celkovo 50 obetí nábožensky motivovaného masakru.
Matka trestala deti paprikovým sprejom.
Hungarian Prime Minister Viktor Orban, centre, delivers his speech during the Fidesz party's event after the referendum in the Balna Budapest Cultural Center in Budapest, Hungary, Sunday, October 2, 2016. Hungarians overwhelmingly supported the government in a referendum on Sunday called to oppose any future, mandatory European Union quotas for accepting relocated asylum seekers. But nearly complete official results showed the ballot was invalid due to low voter turnout. (Szilard Koszticsak/MTI via AP)
S postrelenou nohou vyskočil z okna mešity, aby si zachránil život.
Šéf Európskej rady Donalda Tusk.
PlusTV