Tip na článok
Tip na článok
Uran
Členovia Primera Comando da Capital, ktorí sú najväčšou zločineckou organizáciou v Brazílii, obklopujú telo väzňa počas povstania vo väzení v Paraguaji v nedeľu.
Anastasiu Kriegel († 14) nalákali dvaja chlapci do opustenej budovy, kde ju brutálne zavraždili
Mužovi prišlo v práci nevoľno: To, čo urobila jeho šéfka, ho stálo život! Teraz jej hrozí basa.
Niektoré krásky to s plastikou riadne prepískli
Muž vyfotografoval boj svojej ženy s rakovinou až do úplného konca
Dramatická záchrana batoľaťa.
Z parížskej Notre-Dame začnú odstraňovať lešenie, bude to trvať mesiace
KK35 Palm Beach - Na archívnej snímke z 15. marca 2016 vľavo manažér kampane republikánskeho uchádzača o prezidentskú nomináciu Donalda Trumpa Corey Lewandowski  a vpravo Donald Trump v Palm Beach.  Republikánsky kandidát na amerického prezidenta Donald Trump prepustil svojho kontroverzného manažéra kampane Coreyho Lewandowského. Tento krok urobil predpokladaný republikánsky nominant v období, keď čelí odporu skupiny spolustraníkov, ktorí sa údajne na poslednú chvíľu pokúšajú prekaziť jeho prezi
JB 40 Washington - Americký republikánsky prezidentský kandidát Donald Trump reční počas predvolebnej kampani v rámci prezidentských primárok vo Washingtone 21. marca 2016. FOTO TASR/AP Republican presidential candidate Donald Trump speaks during a campaign event in the atrium of the Old Post Office Pavilion, soon to be a Trump International Hotel, Monday, March 21, 2016, in Washington. (AP Photo/Alex Brandon)
Sršeň
Ruská kozmetička svojim klientkám nenávratne znetvorila tvár.
MP
Útok veľkého bieleho žraloka
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.