Tip na článok
Tip na článok
Strelec z amerického štátu Texas Patrick Crusius, ktorý zabil 23 ľudí pri rasistickom útoku na hispánskych zákazníkov v obchodnom dome Walmart v roku 2019, v pondelok súhlasil s odškodným vyše päť miliónov dolárov pre rodiny obetí. (Ilustračné foto)
Ak smrad z mandlí môžu aj časté angíny.
Aj v reštauráciách treba byť obozretný.
peniaze, eurá, euro
Španielska polícia zatkla v španielskej provincii Málaga na juhozápade krajiny 34-ročného kňaza podozrivého zo sexuálnych útokov na viacero žien. (Ilustračná fotografia)
Spojené štáty oficiálne uznali nezávislosť dvoch tichomorských ostrovných štátov - Cookovych ostrovov a Niue. Oznámil to v pondelok americký prezident Joe Biden na stretnutí s lídrami Fóra tichomorských ostrovných štátov v Bielom dome.
Po nočnom ruskom raketovom útoku na ukrajinskú Odeskú oblasť našli v pondelok trosky rakety S-300 v Podnestersku, separatistickom regióne Moldavska. (Ilustračné foto)
Afganské vládnuce hnutie Taliban vytvára v mestách v krajine rozsiahlu sieť kamerových systémov. Zvažuje využiť aj plán, ktorý navrhli Spojené štáty pred svojím stiahnutím z Afganistanu v roku 2021.
Kyjev tvrdí, že pri minulotýždňovom raketovom útoku na veliteľstvo ruskej Čiernomorskej flotily na anektovanom Krymskom polostrove prišiel o život aj jej veliteľ Viktor Sokolov.
Členovia troch maďarských záchranárskych organizácií pricestovali v nedeľu večer domov z Líbye, kde v rámci pátrania po obetiach záplav našli vyše 100 mŕtvych tiel.
In this photo provided by Turkey's IHH humanitarian aid group, rescuers retrieve the body of a flooding victim in Derna, Libya, Wednesday, Sept.13, 2023. Search teams are comb
Rusko zaradilo šéfa ICC Piotra Hofmaňského za zoznam hľadaných osôb.
Vo východnej Indonézii v pondelok eruptovala sopka Ibu, pričom stĺp vulkanického popola vystúpil až do výšky 1500 metrov. Miestni obyvatelia si museli nasadiť ochranné masky a okuliare.
Hollywoodska asociácia zahraničných novinárov hostí výročnú prezentáciu grantov
Z asteroidu sa podarilo priniesť vzácne vzorky hornín.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.