Tip na článok
Tip na článok
V parlamentných voľbách 2020 si získalo priazeň voličov až 30 žien. Niektoré mená sú už stálicami v poslaneckých laviciach, niektoré si odbijú premiéru.
Poslankyňa hnutia Sme rodina Petra Krištúfková
Karol Kučera a jeho športove-rekreačné zariadenie vo Svätom Jure.
Globsec Tatra Summit 2019
Anna Andrejuvová patrí k našim najkrajším poslankyniam.
Na snímke predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič počas tlačovej konferencie v Prezidentskom paláci 4. marca 2020 v Bratislave. Prezidentka SR Zuzana Čaputová poverila zostavením vlády Igora Matoviča, ktorého hnutie OĽaNO zvíťazilo v sobotných (29. 2.) parlamentných voľbách. FOTO TASR - Martin Baumann
Ustanovujúca schôdza Národnej rady (NR) SR, na ktorej sa noví poslanci v piatok 20. marca ujmú svojich mandátov, sa koná za prísnych bezpečnostných a preventívnych opatrení. Na snímke Ľuboš Blaha.
Na snímke predseda vlády SR Peter Pellegrini na tlačovej konferencii po mimoriadnom rokovaní vlády SR v Bratislave 15. marca 2020. Na Slovensku pribudlo v nedeľu celkovo 17 prípadov ochorenia COVID-19. Spolu tak evidujeme 61 prípadov. FOTO TASR - Michal Svítok
Branislav Grohling
P1: BRANISLAV GROHLING
Ministerka kultúry Natália Milanová a ministerka spravodlivosti Mária Kolíková
Minister školstva Branislav Grohling a bývalá ministerka skolstva Martina Lubyová
Pavlínu Matovičovú dokáže budúci premiér najviac nahnevať, keď sedí s notebookom na kolenách, namiesto toho, aby si na ne posadil ju.
Ján Mičovský bude od soboty 21. marca ministrom pôdohospodárstva. V minulosti získal ocenenie Biela vrana.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.