Tip na článok
Tip na článok
Prvý štátny banket kráľa Charlesa: Princezná Kate a kráľovná manželka Camilla.
Zosnulá kráľovná Alžbeta II. (†96)
Fotostory
Po smrti kráľovnej Alžbety II. nastupuje na trón jej syn princ Charles. Po novom bude známy ako kráľ Karol III.
Kriket je hádam najpopulárnejší šport vo Veľkej Británii. Na základe toho sa vojvodkyňa vybrala na turné po Austrálii a Novom Zélande, kde ju požiadali, aby si aj ona sama zahrala. Bola veľmi prekvapená, ale loptičku trafiť zvládla!
Kráľ Charles III. v smútočnom sprievode svojej matky, kráľovnej Alžbety II.
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry si mesiac po smrti kráľovnej užívali na koncerte.
WA 34 Londýn - Na snímke nový britský kráľ Karol III. sedí za pracovným stolom a vyberá z oficiálnej červenej krabice korešpodenciu, ktorú mu pripravil osobný tajomník v miestnosti z 18. storočia v Buckinghamskom paláci 11. septembra 2022. ritská kráľovská rodina zverejnila prvú fotografiu nového kráľa pri plnení si štátnych povinností. Fotografia vznikla tri dni po smrti kráľovnej Alžbety II. Ako súčasť panovníckej kontinuity sú na fotografii za ním jeho zosnulí rodičia Alžbeta a Filip. FOTO TA
Alžbeta II a Phillip na zámku Windsor
Kráľ Charles III.
Princ William a princezná Kate získali nové sídlo.
Britská premiérka otvorene vystúpila proti Charlesovi
Simon už bojuje celé desaťročia, aby svetu dokázal jeho tvrdenie, ktoré sa operia o svedectvo jeho starej matky, že slávni monarchovia sú jeho biologickými rodičmi.
Náhrobná tabula kráľovnej Alžbety II. Kráľovná Alžbeta II., svojho času najdlhšie vládnuca európska panovníčka, zomrela pred tromi týždňami na zámku Balmoral v prítomnosti detí - (vtedy ešte) princa Charlesa a jeho sestry, princeznej Anny.
Keď pred dvoma rokmi Harry (38) a Meghan (41) oznámili, že pripravujú šou na Netflixe, určite nečakali, že sa to proti nim takto dramaticky obráti.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.