Tip na článok
Tip na článok
Pavel Dvořák
V roku 2017 navštívili Kongo.
Herec z Malej scény Juraj Benčík vylúčil, že by v prípade smrti 38-ročného artistu Yanna Arnauda zlyhal cirkus. Všetko je vraj nacvičené do dokonalosti.
Skúsený pilot Peter Švec nám v rozhovore prezradil, ako vyzerá momentálne situácia v letectve, ako pocítil koronakrízu a či sa chystá zdražovanie leteniek.
Aj dovolenka na Slovensku môže byť plná zážitkov.
Sociológ Vašečka otvorene o vláde aj premiérovi: Matovič bude na smiech, pokorí ho TENTO MUŽ!
Historička a etnologička Katarína Nádaská: Výhodu najmä nad západnými krajinami máme v tom, že mnohí ľudia, ešte aj dnešní štyridsiatnici, zažili socializmus. Takisto, vyše 1 000 rokov boli Slováci pod nadvládou Uhorska a nemali svoj vlastný štát. To všetko vybudovalo v našom mentálnom genetickom kóde veľmi silnú životaschopnosť a húževnatosť.
Minister obrany Jaroslav Naď
EXKLUZÍVNE Igor Matovič v otvorenom rozhovore: Kollárovi som krivdil, Sulík nehovorí pravdu!
Ovzdušie sa počas koronakrízy vyčistilo, ale večne to tak nebude. Paradoxne, bez obnovenia ekonomiky nemôžeme bojovať za ekologické ciele.
Exminister Drucker poriadne naložil Matovičovi: Ste nekompetentný, poviem vám, čo treba urobiť!
Americko-slovenský fotograf Paul Martinka (vľavo) od roku 2001 pracuje pre prestížny denník New York Post. Talentovaný fotoreportér je autorom celosvetovo známej fotografie, ktorá zachytáva nakladanie mŕtvych do „pojazdnej márnice“ v New Yorku.
Na snímke prezident Slovenskej spoločnosti infektológov Pavol Jarčuška počas tlačovej konferencie po stretnutí vlády SR s konzíliom odborníkov.
Školy sú zavreté, deti a rodičia zápasia s úlohami doma, pedagógom sa s nimi ťažko komunikuje.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.