Dnes:
Zajtra:
Pozajtra:

Viktor

Donald Trump
Centrum pre deti Prešov.
Naomi (v strede) a Natalie Biden (vľavo a vpravo), vnučky prezidenta Joea Bidena.
Novozvolený amrický prezident Joe Biden plače počas svojho prejavu 19. januára 2021 v americkom meste New Castle. Novozvolený prezident USA Joe Biden predniesol v utorok emotívny rozlúčkový prejav. Potláčal slzy, keď spomínal na zosnulého syna a ďakoval svojmu štátu Delaware, kde doteraz žil. Biden potom odcestoval do hlavného mesta Washington, kde bude v stredu inaugurovaný ako 46. prezident USA, informovala tlačová agentúra DPA. FOTO TASR/AP
Bernie v boboch.
Nový prezident USA Joe Biden obnovil možnosť transrodových osôb slúžiť v americkej armáde.
Bývalý prezidentský pár odletel v stredu z vojenskej základne Joint Base Andrews v Marylande, kde sa Trump naposledy prihovoril Američanom ako ich líder. Prítomná bola celá rodina – očarujúca, ale plačúca Ivanka (39), jej manžel Jared, čerstvo zasnúbená Tiffany (27) a aj bratia Don Jr.  (43) a Eric (37).
Nový americký prezident Joe Biden vymenil busty v Oválnej pracovni Bieleho domu. Okrem iného z nej nechal odstrániť podobizeň bývalého britského premiéra Winstona Churchilla. Biden si do svojej kancelárie, naopak, priniesol busty hispánského bojovníka za práva Latinskoameričanov Cesara Chaveza, vodcu afroamerického hnutia za občianske práva Martina Luthera Kinga či, jednej z najznámejších aktivistiek za práva černochov v USA Rosy Parksovej.
Obťažovanie americkej vlajky
Americký prezident Joe Biden podpisuje prvé dokumenty v Oválnej pracovni Bieleho domu.
Joe Biden si na rodinu očividne čas nájde vždy.
Prívrženci komunistickej strany a extrémisti z hnutia Black Live Matter robili počas inaugurácie problémy.
Prezidentský kandidát Joe Biden (vľavo) a jeho syn, čierna ovca rodiny Bidenovcov, Hunter Biden. Otec aj napriek škandálom vždy pri svojom synovi stál.
Bidenova dcéra Ashley (39) bola zatknutá za prechovávanie marihuany.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.