Tip na článok
Tip na článok
Exminister vnútra Roman Mikulec nechcel potvrdzovať slová (ani nevyvrátil) Jaroslava Naďa o snahe Smeru manipulovať voľby, ale poriadne sa pustil do strany Roberta Fica.
Na snímke plénum počas 90. schôdze Národnej rady SR v Bratislave 2. mája 2023.  FOTO TASR - Jaroslav Novák
Strana SaS predstavila prvých 30 miest na kandidátnej listine do septembrových predčasných parlamentných volieb. SaS do septembrových parlamentných volieb povedie Sulík. Na snímke predseda SaS Richard Sulík (uprostred) predstavuje prvých 30 miest na kandidátnej listine do septembrových predčasných parlamentných volieb na tlačovej konferencii v Bratislave v pondelok 22. mája 2023. V popredí vľavo Alojz Hlina, ktorý kandiduje za SaS na 150. mieste. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Tlačová konferencia predstaviteľov hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO) v Bratislave 15. decembra 2022. Na snímke vpravo minister financií SR Igor Matovič, vľavo premiér SR Eduard Heger. FOTO TASR - Jaroslav Novák
Na snímke nezaradený poslanec NR SR Eduard Heger počas rokovania 90. schôdze parlamentu 16. mája 2023 v Bratislave. FOTO TASR - Jakub Kotian
Na snímke nezaradený poslanec NR SR Peter Pellegrini počas rokovania 90. schôdze parlamentu 16. mája 2023 v Bratislave.
O bývalom prvom mužovi Košíc a prezidentovi Rudolfovi Schusterovi je známe, že politické dianie u nás i vo svete pozorne sleduje.
JÚLIUS BARCZI ministrom v úradníckej vláde nebude.
Zolt Simon, predseda Maďarského fóra, ktoré poskytuje právny základ a pozadie celému projektu. Každá zo strán však bude viditeľná! V otázke volebných preferencií tohto projektu si ťažkú hlavu nerobí!
Hlas-SD a Dobrá voľba
Mohla sa popýšiť dokonalou pleťou, dnes je jej tvár doslova posiata vyrážkami! Poslankyňu Romanu Tabák (31) trápi vážna alergia, no rozhodla sa o tom prehovoriť aj na verejnosti, aby dodala odvahu ostatným ženám.
Diskusná relácia
Na snímke uprostred predseda SaS Richard Sulík počas tlačovej konferencie SaS po vyslovení nedôvery vláde Eduarda Hegera (OĽANO) vo štvrtok 15. decembra 2022.
Na snímke predseda NR SR Boris Kollár (Sme rodina)

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.