Dnes:
Zajtra:
Pozajtra:

Frederik, Frederika

Tohtoročnému najznámejšiemu tenisovému podujatiu na starom kontinente počasie nepraje. Aj preto sú tenistky nútené obliecť si na seba hocičo. Toto by ste však od svetových hráčok nečakali.
Rebecca Justh
Atléti poznajú svojho kráľa. Druhýkrát v kariére si honor najlepšieho atléta Slovenska odniesol šprintér Ján Volko. Stal sa halovým majstrom Európy v šprinte na 60 metrov, čo bol najväčší výkon sezóny Slováka na ovále.
Konečne mali svoju príležitosť! V pondelok večer udeľovali výročné ceny FIFA The Best pre najlepších futbalistov a futbalistky planéty. Impozantný galavečer v preslávenej milánskej La Scale. Najlepším sa stal po šiestykrát Lionel Messi (33), ale ani o jeho triumfe sa nebude tak dlho hovoriť ako o outfitoch niektorých legiend.
Konal sa ďalší ročník módnych dní v Bratislave. Najznámejší slovenskí návrhári predviedli vycibrené kúsky na modelkách a celebrity sa prišli pokochať šou. Smotánka sa na takejto udalosti doslova predbieha v tom, kto príde lepšie nahodený. Žiadna z prítomných dám však nezaujala tak, ako táto blogerka...
Konalo sa ďalšie udeľovanie cien. Okrúhle 70. výročie EMMY AWARDS si nenechalo ujsť mnoho známych tvári, medzi ktorými sa ukázala Penelope Cruz, Scarlett Jahansson, či Ashley Tisdale. Niektoré herečky si odniesli aj ocenenie, iné prišli ako nevesty...
Od zásnub neubehol ani rok a sexi herec slovenského šoubiznisu sa oženil. Sympaťák Róbert Jakab (42) si za ženu zobral svoju lásku Aničku. Konečne ukázal fotky z veselice. Pozrite, aké netradičné šaty mala nevesta.
Konala sa ďalšia celebritná svadba. Tento krát však trošku tajná. Barbora Rakovská (32) sa v sobotu 8. 9 stala pani Krajčírovou. Za manžela si zobrala politika. Až teraz ukázala fotky z honosnej svadby. Pozrite, aká z nej bola prekrásna nevesta!
Od svadby ubehli už mesiace. Ceremónia sa konala 19. mája a na svadbu prišli všetky najzvučnejšie mená. Nechýbali ani Beckhamovci, či Oprah Winfrey. Svadbu sledoval celý svet a z americkej herečky, ktorá začínala v šou kde otvárala kufre s výhrou, sa stala vojvodkyňa zo Sussexu. Meghan šokovala a ukázala sa v šatách, v ktorých jej vidieť bruško!
Patrí medzi naše najlešpie a najkrajšie tenistky, miluje módu a zbožňuje, ak ju nazývajú fashionistkou. Dominika Cibulková (29) nezakrýva to, že si dopraje hriešne drahé kúsky od najznámejších návrhárov. Má vlastného stylistu, no TENTO outfit jej teda moc nevyšiel...
Festival sa každoročne koná koncom augusta na ostrove Lido v Benátkach v Taliansku. Patrí medzi svetovo najúspešnejšie a nechýbajú na ňom ani tie najzvučnejšie mená šoubiznisu.Aj tento rok sa zúčastnili herečky, či modelky v dokonalých róbach, no iba jedna dáma priťahovala všeky pohľady!
Konalo sa ďalšie udeľovanie cien, ktoré každoročne usporiadáva hudobný kanál MTV. Udalosť sa odohráva vždy koncom leta a je v živom vysielaní. Prvé udeľovanie cien sa uskutočnilo v roku 1984. Ani tento rok na ňom nechýbali najzvučnejšie mená a najkreatívnejšie outfity. Poďme sa pozieť na tie NAjhoršie!
Najzvučnejšie mená slovenského šoubiznisu sa stretli na jojkárskej párty, nechýbali ani budúce mamičky, ktoré predviedli rastúce brušká. Pozrite, v čom sa ukázali naše hviezdy.
V rámci slávnostného krstu minerálnej vody v Rajeckých Tepliciach sa hosťom predviedli missky v krásnych šatách a róbach od najúspešnejšieho slovenského návrhára Fera Mikloška.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.