Vít

Tip na článok
Tip na článok
Vojvodkyňa Kate a Jill Biden na samite G7.
Perónová, Cortézová, Obamová
Čaputová Hanečka
Billboard Music Awards 2021
BAFTA 2021
Prvá dáma USA spôsobila rozruch sexi pančuškami.
Celebrity na SAG Awards.
Nie každej dáme sa na odovzdávaní cien podarilo zaujať krásnou róbou.
Tohtoročnému najznámejšiemu tenisovému podujatiu na starom kontinente počasie nepraje. Aj preto sú tenistky nútené obliecť si na seba hocičo. Toto by ste však od svetových hráčok nečakali.
Rebecca Justh
Atléti poznajú svojho kráľa. Druhýkrát v kariére si honor najlepšieho atléta Slovenska odniesol šprintér Ján Volko. Stal sa halovým majstrom Európy v šprinte na 60 metrov, čo bol najväčší výkon sezóny Slováka na ovále.
Konečne mali svoju príležitosť! V pondelok večer udeľovali výročné ceny FIFA The Best pre najlepších futbalistov a futbalistky planéty. Impozantný galavečer v preslávenej milánskej La Scale. Najlepším sa stal po šiestykrát Lionel Messi (33), ale ani o jeho triumfe sa nebude tak dlho hovoriť ako o outfitoch niektorých legiend.
Konal sa ďalší ročník módnych dní v Bratislave. Najznámejší slovenskí návrhári predviedli vycibrené kúsky na modelkách a celebrity sa prišli pokochať šou. Smotánka sa na takejto udalosti doslova predbieha v tom, kto príde lepšie nahodený. Žiadna z prítomných dám však nezaujala tak, ako táto blogerka...
Konalo sa ďalšie udeľovanie cien. Okrúhle 70. výročie EMMY AWARDS si nenechalo ujsť mnoho známych tvári, medzi ktorými sa ukázala Penelope Cruz, Scarlett Jahansson, či Ashley Tisdale. Niektoré herečky si odniesli aj ocenenie, iné prišli ako nevesty...

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.