Tip na článok
Tip na článok
Polícia v Humennom začala v súvislosti s prípadom ponechania dieťaťa trestné stíhanie vo veci zločinu odloženia dieťaťa. Zákon v tomto prípade stanovuje trest odňatia slobody na dva až šesť rokov. (Ilustračné foto)
Súd. Ilustr. obr.
dnes 15:41 Regióny
Po zrážke áut pri Vidinej bol do nemocnice prevezený 25-ročný vodič
Aktualna sprava
policia
Transsexuál Kim sa pred začiatkom pojednávania usmieval, neskôr ho smiech prešiel.
Bývalý policajný prezident Peter Kovařík považuje trestné stíhanie jeho osoby za účelové. Uviedol to v reakcii na obžalobu, ktorú na neho podal prokurátor Krajskej prokuratúry v Bratislave.
Leon (†33) nezvládol hádku s priateľkou: V búrke sa vyštveral na eletrický stĺp, zabil ho prúd
Základná škola v Kružlovej (okres Svidník) je jednou z najvybavenejších technickými prostriedkami v okrese.
Polícia v rámci akcie Bulbi obvinila dvoch mužov, 48-ročného otca s 23-ročným synom z Trnavy, zo závažnej drogovej trestnej činnosti, dílerstva a zločinu vydierania. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová. (Ilustračné foto)
Vodič dodávky skrýval v krabici 85 živých rakov v hodnote vyše 17.000 eur. Záchrana rakov sa udiala na hraničnom priechode v Milhosti.
Ilustračné foto
Na snímke polciajné autá parkujú pred bytovým domom na Bieloruskej ulici v Michalovciach v utorok 17. januára 2023. V jednom z bytov na sídlisku v Michalovciach našli v utorok podvečer štyri osoby bez známok života. FOTO TASR - Roman Hanc

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.