Vít

Tip na článok
Tip na článok
dnes 6:00 Z domova
Na snímke je premiér SR Igor Matovič (OĽaNO).
Boli mladí, zamilovaní, plánovali svadbu, spoločnú budúcnosť. Vrah zabil JÁNA KUCIAKA a jeho snúbenicu MARTINU KUŠNÍROVÚ  v ich vlastnom dome.
Pochovať deti je to najťažšie pre rodičov...
..
Novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú († 27) zavraždili 21. februára v ich dome vo Veľkej Mači. Špecializovaný trestný súd uznal Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú za nevinných z účasti na vražde snúbencov, vo veci preto bude rozhodovať Najvyšší súd.
Na generálneho prokurátora Maroša Žilinku a špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica sa mala v minulosti pripravovať vražda. Obvinená je v tomto prípade aj Alena Zsuzsová.
aktualna sprava
Najvyšší súd dnes rozhodne o treste pre Miroslava Marčeka, ktorý sa priznal k vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.
Pochovať deti je to najťažšie pre rodičov...
Stovky ľudí prišli v piatok 21. februára zapáliť sviečky na Námestie SNP, kde sa uskutočnili pietne spomienky na počesť Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27), na ktorých vystúpili umelci, politici, novinári, ako aj rodičia zavraždených. Na snímke matka zavraždenej Martiny - Zlatica Kušnírová.
Marian Kočner a Alena Zsuzsová boli Špecializovaným trestným súdom oslobodení. Prokurátor sa ale odvolal a vo veci bude rozhodovať Najvyšší súd. V strede je Miroslav Marček, ktorý sa k vražde priznal.
q
Na snímke zľava Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej a Jozef Kuciak a Jana Kuciaková, rodičia zavraždeného Jána Kuciaka počas hlavného pojednávania v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho družky Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 1. júna 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.