Tip na článok
Tip na článok
Kauza Kuciak a príprava vrážd prokurátorov
Tlačová konferencia politickej strany SMER Slovenská sociálna demokracia na tému rozsudku v kauze objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a prípadnej inej verzii, ktorej nebola venovaná pozornosť. Na snímke zľava je Robert Fico, Tibor Gašpar, Marek Para a Robert Kaliňák.
Archív
Alena Zsuzsová (vľavo) a Marian Kočner (vpravo) dnes povedia na Špecializovanom trestnom súde svoje záverečné reči v kauze Kuciak.
Najvyšší súd v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zrušil oslobodzujúci rozsudok Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) pre obžalovaného Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú. ŠTS teraz musí vykonať ďalšie dôkazy, ktoré môže ich názor zmeniť a obžalovanú dvojicu odsúdiť. ŠTS ale môže opakovane oboch obžalovaných oslobodiť.
Alena Zsuzsová (vľavo) a Marian Kočner (vpravo) sú obžalovaní z účasti na vražde Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27).
Martinu Kušnírovú a Jána Kuciaka zabil vrah v ich dome vo Veľkej Mači. Objednávateľ vraždy nie je po piatich rokoch od ohavného skutku stále odsúdený.
Zoltán Andruskó (vľavo) hovorí, že vraždu Jána Kuciaka si objednal Marian Kočner prostredníctvom Aleny Zsuzsovej (vpravo).
Alena Zsuzsová,Marian Kočner
Zoltán Andruskó (vľavo) hovorí, že vraždu Jána Kuciaka si objednal Marian Kočner prostredníctvom Aleny Zsuzsovej (vpravo).
Dom Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zrovnali so zemou. Trnavský samosprávny kraj tu postaví Pamätník slobody slova.
Dom v ktorom boli zavraždení Ján Kuciak a Martina Kušnírová tesne pred začatím búrania.
Ich dom zrovnajú so zemou.
Ján Kuciak

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.