Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Mladý Rožňavčan dostával drogy zásielkami cez kuriérsku spoločnosť. (Ilustračné foto)
Ilustračné foto
Ilustračné foto
Ilustračné foto
ILUSTRAČKA: POLÍCIA SR
Polícia chytila opitého vodiča autobusu, nafúkal 2 promile.
Polícia krátko po 10.15h prijala informáciu, v zmysle ktorej malo dôjsť k pádu osoby mužského pohlavia z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Muž bol privolanou záchrannou službou prevezený do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol. 
Krátko po 15.00 h sme prijala ďalšie oznámenie, v zmysle ktorého malo dôjsť na uvedenej adrese k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženského pohlavia. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla. 
Policajti na mieste vykonávali od prvotného ozná
Z vrtu v lokalite Moravany vyviera banská voda s vysokým obsahom chloridov
Pri rozsiahlom požiari v Novým Zámkoch zhoreli kamióny aj sklady.
Podvodníci často útočia najmä na seniorov.
V sobotu (18.3.) zasiahla Slovensko smutná správa o rozsiahlom požiari v centre Banskej Štiavnice, kde ráno začal horieť tzv. Pišlov dom, v ktorom sídli známa atrakcia Banka lásky. Oheň mal spôsobiť skrat v elektrickom vedení. Z obľúbeného múzea však zostalo len toto.
Český prezident Petr Pavel ponúkol pomoc pri obnove zničených a poškodených pamiatok po sobotňajšom (18. 3.) požiari v Banskej Štiavnici. Informovala o tom hlava štátu SR Zuzana Čaputová, ktorá s Pavlom v nedeľu telefonovala.
Ministerstvo kultúry (MK) SR rokuje o možnej expertnej a materiálnej pomoci zo strany UNESCO v súvislosti so sobotňajším (18. 3.) požiarom v Banskej Štiavnici. V tejto veci komunikuje so stálou delegátkou SR pri UNESCO Annou Plassat Muríňovou. Rezort o tom informoval na sociálnej sieti.
ILUSTRAČKA: POLÍCIA SR

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.