Tip na článok
Tip na článok
ILUSTRAČKA: POLÍCIA SR
K dopravnej nehode došlo v utorok (26.9.) ráno v obci Číž (okr. Rimavská Sobota).
Po nehode v Ružomberku nafúkali obaja vodiči.
Ilustračné foto
Keďže po celý čas nemali čo jesť, pustili sa do rozkladajúceho sa tela ich zosnulého pána.
Poľskom otriasol ohavný prípad incestu a viacnásobnej vraždy.
V prípade, ktorý šokoval celé Slovensko, zistila polícia nové okolnosti. Obvinený záchranár mal študentku dlhé hodiny väzniť.
Polícia obvinila dvoch vodičov z jazdy pod vplyvom alkoholu. Ako o tom TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, v nedeľu (24. 9.) jazdili na jednom aute obaja opití, jeden bez vodičského oprávnenia a druhý v zákaze činnosti. (Ilustračné foto)
Polícia v Prešove vyšetruje prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom poškodzovania cudzej veci. Neznámy páchateľ ukradol mince z autoumyvárne v Prešove. (Ilustračná foto)
Motocykel bez evidenčných čísel a s troma pasažiermi chcela zastaviť hliadka polície v sobotu (23. 9.) podvečer na ceste medzi obcou Dolné Trhovište a mestom Hlohovec. Vodič však nereagoval a začal pred policajtmi nebezpečne unikať.
Zásah profesionálnych i dobrovoľných hasičov si v pondelok ráno vyžiadal požiar v rodinnom dome v Diviackej Novej Vsi (okres Prievidza). Udalosť si nevyžiadala zranenia, príčiny požiaru zisťujú.
Majiteľa rodinného domu počas poludňajšej siesty okradol neželaný návštevník. (Ilustračné foto)
O povolení obnovy konania, ktoré žiadajú odsúdení v kauze vraždy Ľudmily Cervanovej, súd zatiaľ nerozhodol. Pondelkové verejné zasadnutie súd zrušil, ďalší termín určí dodatočne. Vyplýva to z informácii, ktoré TASR poskytol hovorca krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak.
S katanami v rukách sa začal mladým ľuďom vyhrážať zabitím, no tí ho veľmi rýchlo spacifikovali a počkali na príchod polície, ktorý si už s mužom poradila.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.