Podniknite pár zmien a cíťte sa sexy od okamihu, ako ráno otvoríte oči. Staňte sa chodiacimi feromónmi a pritiahnite každý pohľad. Sebavedomie, účes, vône, afrodiziaká aj oblečenie použite ako silné zbrane. Tu je 10 tipov, ako na to!

#1 Čistota = nevyhnutná denná rutina

Otázku telesnej hygieny nepodceňujte, pretože prvý dojem určuje, ako si vás okolie “zaškatuľkuje”. Ak na sebe budete mať tie najsexy šaty, ale neupravíte si nechty alebo sa z vašich úst bude šíriť podivný zápach, status “sexy” nezískate. Sústreďte sa preto na vytvorenie si dennej hygienickej rutiny. Vlasy, zuby, nechty a telesná vôňa sú úplným základom pre všetko ostatné, preto si dajte záležať.

#2 Spodná bielizeň na jednotku

Predstavte si, že sa hneď teraz máte vyzliecť do spodného prádla z nejakého skutočne dobrého dôvodu. Nastavte si zrkadlo a úprimne zhodnoťte, ako by ste obstáli. Cítite sa sexy v tom, čo nosíte pod oblečením? Spodná bielizeň by vám mala sedieť, nemala by byť deravá, či vyťahaná a prirodzene, musí byť čistá. Dôležité je aj pohodlie, pretože bielizeň môže podčiarknuť celkový efekt v závere.

#3 Spokojnosť s korunou krásy

Viete, že veľké množstvo ľudí sa necíti byť sexy, pretože “nemá dobré vlasy”? Strachovanie sa o to, komu sa váš účes či farba páči, vás oberá o slastný pocit, kedy sa cítite sexy. Ten, kto musí byť spokojný s vlasmi, ste len vy sami. Práve to vás robí príťažlivými, keď hrdo predvádzate to, čo máte na hlave.

#4 (Ne)spokojnosť s vlastným telom

Zhasínate pred sexom svetlá v spálni alebo otvárate okná, aby ste čo najskôr “zaliezli pod perinu”? Je to prejav toho, že nie ste spokojný so svojím telom a neumožňuje vám to cítiť sa sexy. Naučte sa milovať svoje telo také, aké je. Ak nie ste spokojný s kilami navyše alebo ďalšími nedostatkami, zbavte sa ich. Inak bude tento problém visieť medzi vami a pocitom “som sexy”.

4.1 Cvičenie a telesný rozvoj

Ľudia, ktorí sa pravidelne venujú cvičeniu, nachádzajú sebalásku a so svojím telom bývajú oveľa viac spokojní ako tí, čo necvičia. Nájdite tú svoju obľúbenú aktivitu a prepracujte sa k peknému držaniu tela a krivkám, na ktoré padne nejeden obdivný pohľad. Nie je nič viac sexy ako človek, ktorý miluje svoje telo a nebojí sa ho ukázať.

#5 Neistota v posteli? Na to zabudnite!

O “sexy pocit” vás môžu pripraviť aj obavy o výkon v posteli. Nebojte sa použiť všetok dostupný arzenál, ktorý vás neistoty zbaví. Použite známe afrodiziaká, ktoré si denne nenápadne naservírujete alebo si pomôžte prírodnými tabletkami na erekciu. Čokoľvek, čo vás zbaví nepríjemného pocitu a pomôže podať výkony, sa počíta.

S dôkladnou prípravou súvisí aj istota počas milostných hrátok. Sebavedomie v posteli vám pomôže zabezpečiť napríklad sexuálna príručka, ktorá poradí aj pobaví.

#6 Používajte hlavu

Všeobecný prehľad a záujem o to, čo sa okolo vás deje, možno neznie ako prostriedok, vďaka ktorému sa budete cítiť sexy. Ale verte tomu, že pozorné oko a ucho opačného pohlavia zbystrí svoje senzory. Inteligencia je silné afrodiziakum a pohotové reakcie k téme zanechávajú dojem. Nebojte sa zapájať do diskusií o niečom, k čomu sa viete adekvátne vyjadriť.

#7 Nestrácajte čas s ľuďmi, ktorí vás zneisťujú

Azda každý človek zažil vo svojej blízkosti človeka, ktorý ho pripravil o sebadôveru alebo sa vďaka nemu cítil “pod psa”. Nikto nemá čas na rozdávanie, preto takých ľudí čím skôr “odstráňte” zo svojho života. Negativizmu je aj tak všade dosť.

Sebadôvera a sebaláska vznikajú výlučne v našej hlave. Z nich sa rodí pocit, že sme sexy, príťažliví ľudia. Zmeňte to, čo vás zneisťuje, roztiahnite krídla a vyleťte z kukly.