Zlatko Hanik mal v stredu, okolo 13:00 h, odísť z domu na neznáme miesto. Svoj mobil si vypol a nikomu známemu odvtedy nedal o sebe vedieť.

"Polícia pracuje s možnosťou, že sa chlapec zdržiava v spoločnosti nezvestnej, 14 ročnej Daniely Halászovej," informujú. To, že dievča zmizlo, prišla policajtom nahlásiť v stredu poobede jej mama. Naposledy Danku videli v Sládkovičove, v okrese Galanta, kde v súčasnosti býva. Krátko po obede odtiaľ mala odísť na neznáme miesto, domov sa ale už nevrátila a nedala o sebe nikomu vedieť.

Polícia hľadá Zlatka Hanika.
Zdroj: Polícia SR

Danka je 170 cm vysoká, štíhlej postavy, má tmavohnedé vlasy po plecia a šedo-zelené oči. Na oboch rukách má viditeľné rany. Pri odchode mala na sebe biele tričko s krátkym rukávom, krátke modré rifle a ružovo-biele tenisky. Zlatko mal pri odchode na sebe krátke sivé rifľové nohavice, zelené tričko s krátkym rukávom, zelenú šiltovku a obuté mal zelené tenisky.

Polícia pátra aj po Daniele Halászovej.
Zdroj: Polícia SR

Ak ste chlapca, prípadne obe maloleté deti videli, alebo viete, kde by sa mohli zdržiavať, akékoľvek informácie môžete poskytnúť na bezplatnom čísle polície 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.