Od vraždy Tomáša, s ktorým sa dnes navždy rozlúčia, bola jeho priateľka Judita dva dni v cele predbežného zadržania. Dnes ju priviedli pred sudcu v štýlovej mikine a s obviazanými rukami. 

Vyšetrovateľ si od začiatku Juditu obvinenú z brutálnej vraždy prial vidieť za mrežami. S jeho návrhom sa stotožnil aj prokurátor, ktorý ho predložil sudcovi. Asi po polhodine si vypočula verdikt sudcu, ktorý bol nekompromisný - zatiaľ čo Tomáša pochovajú, ona už v týchto chvíľach sedí za mrežami vo väzbe. 

Judita a Tomáš, galéria TU!!!

Desivá vražda plná otáznikov a zvratov!

Po vražde Tomáša sa Žilinčania i obyvatelia okolitých obcí báli, pretože si všetci mysleli, že brutálny vrah je na úteku. Obávali sa, že vrah, ktorý dobodal len 16-ročného Tomáša môže vpadnúť aj do ich domu. Zrazu nastal obrat. Odrazu polícia zistila, že nikto tretí v byte nebol a krv na rukách mala Tomášova priateľka Judita.

Podľa polície 21 bodných rán nespôsobil Tomášovi nikto tretí. Judita skončila v nemocnici, pretože bola tiež zranená. Obaja chodili na gymnázium v Žiline časť Vlčince. Boli v jednej triede, plánovali cestu do Londýna a vražda sa odohrala práve vo chvíľach, keď si plánovali cestu na ostrovy.

Judita sa ukázala pred sudcom, najnovšie zábery si pozrite TU!!!

Judita sa mala sama priznať vyšetrovateľom k vražde Tomáša práve v nemocnici. Dnes pred sudcom vinu popierala. Tínedžerka si mala spôsobiť poranenia sama. Mala mať podrezané žily. K vražde došlo 16. mája popoludní v byte Za plavárňou.