Polícia prehľadávala terén v okolí Dediny Mládeže pri Kolárove, kde nakoniec vypílila strom a jeho kmeň odviezla. Informáciu mala potvrdiť aj špeciálna prokuratúra, ktorá prezradila, že to súviselo s trestnou vecou úkladnej vraždy.

Podľa informácií  portálu TV JOJ noviny.sk  by mohlo ísť práve o vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnúrovej. Polícia túto informáciu nepotvrdila ani nevyvrátila. 

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Polícia SR

Pri hrádzi ktorá sa nachádza medzi Kolárovom a Dedinou Mládeže zaparkovali označená ale aj neoznačené policajné autá s tmavomodrou dodávkou. Ľudia vraj videli policajtov v kuklách aj v  širšom okolí.

Strom, ktorý sa mal nachádzať medzi dvomi hrádzami odpílili hasiči. Jeho okolie zrejme neslúžilo iba ako nelegálna skládka odpadu. Potom, čo ho hasiči vypílili a rozrezali, časť kmeňa naložili na auto odťahovej služby.

Pred pár dňami odišiel zo svojho postu šéf spravodajskej jednotky NAKA Pavol Vorobjov, ktorý mal Jána Kuciaka pred jeho smrťou lustrovať v policajných databázach. Pokyn na lustrovanie Jána Kuciaka mu mal dať vtedajší policajný prezident Tibor Gašpar, ktorý je zároveň Vorobjovov sused vo Veľkých Janíkovciach pri Nitre. Gašpar však tvrdí, že taký pokyn nedal. 

Prečítajte si tiež: