V sobotňajšej rozhlasovej relácii v RTVS diskutoval Pellegrini aj na tému vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Presnejšie, hovorilo sa o tom, že obvinená z vraždy Alena Zsuzsová bola v kontakte s popredným funkcionárom Smeru Martinom Glváčom.

Premiér sa bývalého ministra a terajšieho podpredsedu parlamentu zastal. "Ak môže mať Lipšic dôveru rodičov zavraždených, tak aj Glváč môže mať moju dôveru," povedal Pellegrini. Vo vyhlásení narážal na fakt, že aj Daniel Lipšic, dnes už bývalý opozičný politik mal v minulosti komunikovať so Zsuzsovou a dnes robí advokáta Kuciakovcom. Malo to byť ešte v roku 2012 a hovorilo sa, že cieľom bola jeho diskreditácia. 

Brat nebohého odmietol porovnávať Lipšicovu komunikáciou so Zsuzsovou. Tvrdí, že išlo čisto o diskreditačnú kampaň. "A aj samotné správy boli diametrálne odlišné od maznákových (Glváč - pozn.). Je to detinské a veľmi nefér," reagoval na Pellegriniho s tým, že celú vec nemôže myslieť vážne a pokračoval.  "Ešte aj na nás idete opätovne dávať terčíky nenávisti? Viete vôbec, čo nám to spôsobuje?"

Kuciakov brat hovoril aj o ďalších znepokojeniach, prečítajte si o nich na druhej strane.