Simona o svojom probléme dlho mlčala. Po vyše desiatich rokoch sa však rozhodla vyjsť s pravdou von. Podľa jej slov sa každý snaží pred ostatnými vyzerať čo najšťastnejšie, o čo sa snažila aj ona. No pred rokom si povedala dosť a rozhodla sa svoje trápenie ukončiť. „Uspávala som môjho malého syna v izbe, keď v tom som počula veľkú ranu a plač,“opisuje Simona zlomový moment. Bola zvedavá, čo sa stalo, preto sa rozhodla zísť do obývačky, kde našla svojho bývalého muža. Ten ju uistil, že sa nič nestalo. Keď však našla staršiu dcéru vo svojej izbe, mala opuchnutú nohu a plakala. „Povedala mi, že dávala do umývačky hlasno riad a na to sa môj muž nahneval chytil ju pod krk a hodil na stolík,“spomína mladá fotografka.

Sympatická blondína vyzerala navonok šťastne.
Sympatická blondína vyzerala navonok šťastne.
Zdroj: facebook

„S mužom som bola 11 rokov a bitku od neho som dostávala pravidelne, prvý krát to bol prasknutý bubienok, ruka, noha, zlomené rebrá, dokopal ma v tehotenstve a prišla som o dieťa…Vždy to bolo o tom, že sa to už nestane a prepáč,“hovorí o najhoršom období svojho života. Keď jej muž ublížil dcére, bola to posledná kvapka. Svojmu mužovi sa rozhodla vzoprieť, aj keď vopred vedela, že to skončí bitkou. „Začal ma biť, päsťami a následne mi obúchal hlavu o stenu… Nabrala som silu a zavolala políciu, ktorá mojej dcére a mne volala záchranku a tá nás odviezla do nemocnice. Kde ošetrovali moju dcéru a mne zašívali hlavu,“ spomína sympatická blondína.

Bývalý manžel mladej ženy sa namiesto ospravedlnenia rozhodol zhromaždiť všetky dôkazy, ktoré by ho mohli poškodiť. „Za pár dní mi zavolal a prosil ma aby dcéra na polícii povedala, že si to vymyslela a ja som všetko stiahla. Keď som povedala nie, začalo zháňanie svedkov a ohováranie, ktoré trvá do dnešného dňa,“ hovorí Simona.

Príbeh Simony pokračuje na nasledujúcej strane