Len niekoľko dní po tragickej streľbe v Dubnici nad Váhom, kde bývalý zamestnanec strojárenskej firmy zastrelil svojho niekdajšieho šéfa a neskôr aj seba, došlo na Slovensku k ďalšej desivej udalosti. Podľa portálu impulz.press.sk došlo k ďalšej streľbe v piatok (21. 6.) v noci počas diskotéky v obci Horovce (okres Púchov).

Počas streľby zahynul Jakub G., ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom a aj napriek snahe záchranárov sa ho už nepodarilo oživiť. Má ísť o najstaršieho z dvoch bratov, pochádzajúcich z obce Dolná Breznica.

Ďalší dvaja muži, Jakub G. a Martin E. z rovnakej obce, utrpeli strelné zranenia. Prevezení boli v kritickom stave do nemocníc v Trenčíne a Považskej Bystrici. Jakub G. bol postrelený do brucha a Martin E. do hlavy.

Obeťou sa stal Jakub G. Aj napriek veľkej snahe záchranárov podľahol zraneniam nezlučiteľným so životom.
Obeťou sa stal Jakub G. Aj napriek veľkej snahe záchranárov podľahol zraneniam nezlučiteľným so životom.
Zdroj: Facebook

Traja mladíci sa mali so strelcom údajne pohádať, na čo sa útočník vrátil na zábavu so zbraňou a spustil streľbu. Podľa informácií spravodajského portálu TV Markíza tvnoviny.sk mal zbraň v nelegálnej držbe.

Nevinná zábava sa tak zvrtla na hotové peklo. Zuzana držala postreleného Jakuba v náručí. Rozprávala sa s ním, ošetrila ho a snažila sa ho držať pri vedomí do príchodu záchranárov. Chvíľu predtým, ako sa tragická udalosť udiala, s ním tancovala na pódiu.

 

Pokračovanie na ďalšej strane >>>