Dôvod bitky si doteraz nevie vysvetliť. „Vôbec ich nepoznám, v živote som ani jedného nevidel. Išiel som po diaľnici, oni ma začali predbiehať a spolujazdec sa na mňa pozrel. Obišiel som ich aj ja a odbočil som z diaľnice na Dubnicu,“ hovorí Patrik.

Tvrdí, že od tohto momentu ho začali prenasledovať. „Na semafore som zastavil na červenú a oni mi zablokovali auto. Vystúpil som, pretože vyzerali dosť agresívne. Opýtal som sa ich, či majú nejaký problém. Osopili sa na mňa a napadli ma bejzbalkou. Neviem prečo, asi som im nebol sympatický,“ vraví Patrik, ktorý ešte aj včera ležal v dubnickej nemocnici a čaká ho ďalšia hospitalizácia v bratislavskej nemocnici.

Polícia uviedla, že útočníci jazdili na aute značky Volkswagen Passat striebornej farby, ktorého evidenčné číslo je z okresu Ilava. Evidenčné číslo vozidla však nemá. „Premávka bola v čase útoku hustá a aj v blízkosti supermarketu a svetelnej križovatky sa pohybovalo veľa ľudí. Policajti preto žiadajú o pomoc pri zisťovaní totožnosti vozidla VW,“ uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová.

„Akákoľvek informácia môže polícii pomôcť pri objasnení tohto skutku. Informácie môže verejnosť zatelefonovať aj anonymne na telefónne číslo 158,“ doplnila policajná hovorkyňa.

Patrik zažil takýto útok prvý raz. Sám vypísal odmenu tisíc eur tomu, kto dá polícii hodnoverné informácie.

Prečítajte si aj:

  • Bitka pred barom Mariatchi: Súd sa ani po 4 rokoch nezačal - dôvod vás šokuje!
  • VIDEO Jojkárka Pavolová po krvavej bitke v bare: Aha, kde sa veselo pretŕčala po šokujúcom incidente!
  • Brutálna bitka na schodoch bytovky: Ani netušíte, čo sa vám môže stať cestou domov

Čo si o tejto brutálnej bitke myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov...