Pátranie po nezvestnom Vladimírovi z Nitrianskej Stredy sa v sobotu skončilo tragickým nálezom. „Okolo obeda sme našli v lese na strome obeseného Vladimíra, nachádzal sa len asi 2,5 kilometra od domu, kde prešiel bicyklom. Bol obesený na reťazi, ktorú si zobral so sebou,“povedal nám Vladimír z HAKA – Cielené pátranie po osobách.

Prečo ho desiatky policajtov, pátračov a dobrovoľníkov nenašlo skôr, keď bol tak blízko? „Sústredili sme sa v prvom rade na miesta, ktoré poznal a kde predtým chodieval. Prehľadávali sme aj vodné toky. Aj keby sa našiel skôr, pomôcť by sa mu už nedalo, obesil sa už v noci zo soboty na nedeľu podľa všetkého,“ dodáva Vladimír. Správu nám potvrdila aj polícia. V teréne mladíka hľadali niekoľko dní, rodičia podľa našich zdrojov už boli pripravení na to najhoršie. Ešte v stredu však dúfali, že ich syn sa nájde živý.

Do pátrania sa zapojili desiatky profesionálov i dobrovoľníkov.
Do pátrania sa zapojili desiatky profesionálov i dobrovoľníkov.
Zdroj: HAKA

„Bol v pohostinstve s kamarátkou Veronikou, tam spolu popíjali. Potom vraj povedal, že on nemá šťastie u žien, že ho žiadna nechce, zobral dámsky bielo-ružový bicykel, fľašu vodky, dve krabice džúsu a reťaz od psa a odišiel,“ opisuje udalosti sobotného večera nešťastná mama Adela (43). „Ale oni spolu nechodili, to len on mal v hlave, on sedel stále len za počítačom,“ snaží sa so slzami v očiach opísať trápenia svojho syna Vladimír (43).

Rodičia stále verili, že sa ich milovaný Vladko čoskoro objaví.
Rodičia stále verili, že sa ich milovaný Vladko čoskoro objaví.
Zdroj: fam

Nešťastie v láske tak Vladimír skončil tým, že si siahol na vlastný život. V počítači mal údajne pripravený aj list na rozlúčku. Všetko jeho trápenie pohltil temný Tribeč, známy aj tým, že sa v ňom strácajú ľudia a priťahuje samovrahov.

Mohlo by vás zaujímať: